Nightshade-Bane
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nightshade-Bane

Vérfarkasok, keresők és őrzők, tudod mi vár rád? Gyere és győződj meg róla!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Csüt. Ápr. 08, 2021 8:48 pm-kor volt itt.
Chat
Legutóbbi témák
» Arrow frpg
Sűrű erdő           Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 11:51 pm by Vendég

» Prison - éld az életed!
Sűrű erdő           Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 8:31 am by Vendég

» Teen Wolf FRGP
Sűrű erdő           Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 9:45 am by Vendég

» Udvar
Sűrű erdő           Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 4:41 am by Calla Tor

» Aranyköpetek
Sűrű erdő           Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 7:58 am by Admin

» Vampire Diariess
Sűrű erdő           Icon_minitimeVas. Júl. 21, 2013 12:49 am by Vendég

» Rutger Thompson
Sűrű erdő           Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 2:37 am by Rutger Thompson

» Stuart Kallehen
Sűrű erdő           Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 1:27 am by Stuart Kallehen

» Calla Tor fekete naplója
Sűrű erdő           Icon_minitimePént. Júl. 12, 2013 12:07 am by Calla Tor

Statistics
Összesen 16 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Erica Shepherd

Jelenleg összesen 328 hozzászólás olvasható. in 188 subjects
Top posters
Admin
Sűrű erdő           Vote_lcapSűrű erdő           Voting_barSűrű erdő           Vote_rcap 
Lorien
Sűrű erdő           Vote_lcapSűrű erdő           Voting_barSűrű erdő           Vote_rcap 
Renier Laroche
Sűrű erdő           Vote_lcapSűrű erdő           Voting_barSűrű erdő           Vote_rcap 
Calla Tor
Sűrű erdő           Vote_lcapSűrű erdő           Voting_barSűrű erdő           Vote_rcap 
Christopher Lade
Sűrű erdő           Vote_lcapSűrű erdő           Voting_barSűrű erdő           Vote_rcap 
Amanda Blackwood
Sűrű erdő           Vote_lcapSűrű erdő           Voting_barSűrű erdő           Vote_rcap 
Johnatan Winney
Sűrű erdő           Vote_lcapSűrű erdő           Voting_barSűrű erdő           Vote_rcap 
Shay Doran
Sűrű erdő           Vote_lcapSűrű erdő           Voting_barSűrű erdő           Vote_rcap 
Sybille A. Winternight
Sűrű erdő           Vote_lcapSűrű erdő           Voting_barSűrű erdő           Vote_rcap 
Fey Thunderstorm
Sűrű erdő           Vote_lcapSűrű erdő           Voting_barSűrű erdő           Vote_rcap 
Testvéroldalak


 

 Sűrű erdő

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2012. Jul. 16.

Sűrű erdő           Empty
TémanyitásTárgy: Sűrű erdő    Sűrű erdő           Icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 5:14 am

Fenyő, tölgy, bükk, és még ezerféle fa, bokor és fűféle nemesíti be ezt a területet.
Vissza az elejére Go down
https://nightshade-bane.hungarianforum.net
Renier Laroche
Őrző
Őrző
Renier Laroche


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vail-Bane falka területe, vagy nem?!

Sűrű erdő           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sűrű erdő    Sűrű erdő           Icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 1:31 am

Meleg nyári nap, amikor nem kell őrjáratra mennem. És én mégis mit csinálok? Elvonulok a világ elől, a bétám nélkül, s farkas alakban cikázok a Haldis hegység erdejében, ügyelve arra, hogy az éppen járőrözők ne érezzék meg a szagom.
Ismeretlen s egyben figyelemfelkeltő szagot kaptam. Sokkal inkább édes parfüm szaga volt, mintsem szag. Elindultam a szimatom után. A tudat, hogy valaki a tudtom nélkül járkál az erdő ezen részén, felkeltette bennem az érdeklődést, s a gyanút. Akik őr-járatoznak vajon találkoztak vele? És ha nem, hogy-hogy nem járnak erre? A szagot egy kilométeres körzetben tisztán lehet érezni. Ahogy elmélkedtem, úgy haladtam egyre előrébb, míg végül lépéseim teljesen elhalkultak, s immár távolról figyeltem egy éj fekete hajú lányt. Nem a Bane falkához tartozott, mégis ismerős volt. Léptei gyorsabbak lettek, talán meghallott.
Halkan felmordultam, s felgyorsítva lépteim elvágtam a nő útját.
Vicsorogva mértem végig, s a moraj ami előtört torkomból éppen, hogy csak hallható volt. Valamiért nem rémült meg. Nem egyszerű ember volt, abban biztos voltam. Ember erre aligha jár. Nem is ismerik ezeket a részeket. Hacsak nem tudnak rólunk, s nem félnek az Őrzőktől, akik védelmezik ezt az erdőt a betolakodóktól.
Lassan lépkedtem egyre közelebb a lányhoz, mígnem annak háta egy fának nem préselődött. Ekkor ember alakot öltöttem, s érzelmektől mentes hangon szólaltam meg.
-Mit keresel errefelé?-kérdezem nem túl kedves hangnemben, szemeim összeszűkülnek, aztán bevillan egy kép kisgyerek koromból. Egy lányról, akit apám mutatott be. De annak ezer éve. A szeme viszont ugyan úgy csillogott, mint anno. Összevont szemöldökkel vártam, majd hátrébb léptem tőle, hogy ha el akarna menekülni, legyen egérutat. Bár alighanem akkor is utol érném.
-Te nem az én falkámhoz tartozol. Nem vagy Bane, de minden bizonnyal Őrző sem vagy.-teszek megállapítást immár kedvesebb hangnemben.
-Ren vagyok. Személyedben kit tisztelhetek?-kérdezem, bár kezet nem nyújtok a lány felé. Lazán a vele szemben lévő fának dőlök, jobb lábamat pedig az előttem elnyúló vaskos fatörzsre teszem. Karjaim keresztbe fonom a mellkasom előtt, s azon töprengek, vajon Calla és a többiek merre lehetnek.
Vissza az elejére Go down
Amanda Blackwood
Vigyázó
Vigyázó
Amanda Blackwood


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol éppen van

Sűrű erdő           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sűrű erdő    Sűrű erdő           Icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 2:25 am

Az erdőben óvatosan sétálgattam, nem akartam letaposni a növényeket, bár ez elég nehéz volt ebben a cipőben amit jelenleg viseltem. Már jó ideje sétálgattam, próbáltam kitalálni az erdőből, de nem találtam a helyes utat. Nem volt sötét, de akkor is volt erre valami idegen, éreztem, hogy nem a saját területemen vagyok. Hirtelen egy árny került meg, majd amikor velem szembe került, megállapítottam, hogy egy farkas az. A közeledtére automatikusan hátrálni kezdtem, majd amikor a hátam mögött éreztem egy fa akadályát, megálltam. Nem akartam első nap balhézni, de ha kell megvédem magam. Pár pillanat múlva emberalakot öltött fel, majd szabályosan rám förmedt.
- Én azt sem tudom, hogy hol vagyok. Még soha nem jártam itt, Vailban.- nézek rá elkerekedett szemekkel. Az arca nagyon ismerős volt. Beugrott egy kép a gyermekkoromból, ő az a fiú aki az apjával jött Trogirba, amikor meglátogatta a szüleimet. Persze nem mondhattam el neki, hogy én Tatjana vagyok, erről senki nem tudhat. Egyedül csak Lilly tudja, de ő neki muszáj tartania a száját, mert a szüleim megfenyegették, hogy ha bármi történik velem azért mert ő nem fogta be a lepénylesőjét, akkor a vérével fizet meg. Kicsit furcsán éreztem magam az [You must be registered and logged in to see this link.] miatt, nyilván ezt ő is érezhette.
- Nem a te falkádból való vagyok. Nightshade vagyok és valóban nem Őrző, hanem vigyázó.- mondom lesütött szemmel. Bár most már valamivel kedvesebben szólt hozzám, mégsem éreztem magam teljesen biztonságban. Amikor kimondta a nevét, minden kétségem eloszlott. Ez az a fiú volt. Vagyis most már inkább volt férfi, mint fiú, de tudom hogy ő volt.
- Ren?- nézek rá kérdőn, de nem mondhattam neki semmit. Ő Bane, én a szüleim is azok voltak. Akármennyire szerettem volna elmondani az igazat, nem tudtam. Miért kell hazudnom? Gyűlölök hazudni. Már éppen mondani akartam az igazi nevemet, majd erőt vettem magamon és a szemébe hazudtam.
- Amanda Blackwood vagyok.- mondom, ismét lesütött szemmel. Nem bírtam ránézni, még a végén rájön, hogy hazudtam neki. Végül erőt vettem magamon, s az arcába néztem. Határozottan ő volt az. Semmit nem változott, csupán a vonásai megkeményedtek, s férfiassá váltak. Nem tudtam mit mondhatnék neki. Az igazat semmiképpen nem.
- Szép ez a vidék.- töröm meg a csendet végül.
Vissza az elejére Go down
Renier Laroche
Őrző
Őrző
Renier Laroche


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vail-Bane falka területe, vagy nem?!

Sűrű erdő           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sűrű erdő    Sűrű erdő           Icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 3:15 am

Jó szimatom volt, s most sem hagyott cserben. Az egészben a pláne, hogy a lány akire rátaláltam, bár nem volt kifejezetten az esetem, mégis fogamra valónak tűnt. Persze nem a szó szoros értelmében.
jelen pillanatban a vendégszeretetemet a farkasbőrömben hagytam, s eleinte úgy tűnt, nem is baj. A lány zavarba jött, lesütött szemmel beszélni kezdett hozzám, de első mondata hallatán akarva akaratlan elkerekedtek a szemeim.
-Nos, vegyük sorra. Vail-ban vagy, méghozzá a Haldis hegység erdejében. Ide elég nehéz csak úgy véletlenül kerülni.-vonom fel bal szemöldököm, egy féloldalas mosoly kíséretében. Vagy én vagyok ennyire beszűkült látókörű, vagy ő az. Végül is, ilyen göncben az ember nem indul túrázni, pláne nem errefelé.
Lehet, hogy korai volt feldobni a témát, de míg én aranyszőrű farkas alakomból embert nem öltöttem, addig ezt a témát ki lehetett volna hagyni. De mivel itt állok előtte, mint ember, holott alig két perce még farkas alakban voltam, így kicsit nehézkes. Sőt, ha farkas maradtam volna a szívinfarktusán kívül valószínűleg a beszélgetés sem kezdődött volna el.
-Nos, ebben az esetben elnézést kérek, hogy csak így letámadtalak. De mivel Bane Őrző és Alfa vagyok, kötelességem megkérdezni, hogy mi járatban vagy erre. És szerencséd, hogy velem találkoztál, nem egy másik őrzővel, aki éppen őrjáraton van.-célzok arra az eshetőségre, hogy más nem feltétlenül lenne vele ennyire bájos. Sőt. Előbb a nyakának ugranának, s csak utána kérdeznének tőle valamit.
Bemutatkoztam, csak a miheztartás végett, de a reakciója meglepett, de arcom továbbra is rezzenéstelen volt, kemény akár egy szikla.
-Igen, Ren. De ha akarsz tőlem Renier-nek is hívhatsz. Gondoltam a Ren egyszerűbb.-vonom össze szemöldököm, s még egyszer elismétlem a nevem, hiszen a kérdést nem tudtam mire vélni. Vagy nagyot hall, vagy itt tényleg nincs valami rendben.
-Örülök.-nyugtázom enyivel, amikor bemutatkozik. Amit a legjobban utáltam, ha valaki nem néz a szemembe. Plán nem, amikor bemutatkozik. Tekintetem már csak a azért se vettem le róla, s a percekig tartó csönd felért füleimnek egy mennyei sz'xel. Na, ez aztán a jó hasonlat.
Halkan felnevettem azon, amit mondott.
-Valóban. Láttam már ennél lehangolóbbat is. Viszont, ha ilyenekről fogunk dumálni, akár ide sem kellett volna jönnöm. Avagy farkas alakban maradtam volna.-jegyzem meg, és ellököm magam a fától.
-Miért van olyan érzésem, hogy azért kerülöd a tekintetem, mert hazudsz? Tudod jó emberismerő vagyok, s a szívverésedet is tökéletesen halom. Ha valaki hazudik, a szívverésének az üteme hírtelen megváltozik.-lépek hozzá közelebb, míg végül annyira közel érek hozzá, hogy kezeimet a fának támasztom, s ezzel közrefogom a lányt.
-Ahogy a szívverés akkor is változik, ha az ember megilyed vagy fél valakitől.-nézek mélyen szemeibe. A távolból farkasordítás hangzik fel, s a gondolataimat egyből az éppen járőrözőkre terelem. De ez a hang nem tőlük származott. Ez csak egy egyszerű farkas volt, aki magányosan kóborolt, s valószínűleg összetalálkozott a falkám tagjaival.
-Tudod mit? Nem kíváncsiskodom, de egy valamit megjegyeznék. Van egy emlékem egy lányról, még kiskoromban. A mosolya és a szeme pontosan olyan, mint a tiéd.-mondom, de továbbra sem lépek el előle.
Vissza az elejére Go down
Amanda Blackwood
Vigyázó
Vigyázó
Amanda Blackwood


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol éppen van

Sűrű erdő           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sűrű erdő    Sűrű erdő           Icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 4:07 am

Szúrós pillantást vetettem rá
- Tudom, hogy Vailban vagyok, csak nem tudom, hogy te mennyire tudsz tájékozódni egy olyan helyen, ahol életedben először jársz.- vetem oda neki mérgesen.
- Amúgy meg köszi az infót, de nem vagyok előbbre.- mondom neki, s kezdtem bánni, hogy nem tudok ráülni a számra. Még a végén felbőszítem és komolyan bántani fog.
- Elárulom, hogy fogalmam sincsen, hogy mit keresek itt. A Nightshade falkát elvileg, de ezek szerint rossz helyen kutakodok.- mondom, majd halványan elmosolyodtam. Csak én lehetek ennyire szerencsétlen, hogy rögtön az érkezésem után elkeveredjek.
-Te csak a területedet védted.- vonom meg a vállam. Nem tudom, hogy itt hogy, s miként folyik az élet, de ezek szerint kell szereznem egy térképet és be kell osztanom, hogy meddig tart a falkám területe. Nem akarok még egy hasonló kellemetlenséget megélni. Nem válaszoltam a következő mondatanira, de amikor újra felnéztem, az arca már igen közel volt az enyémhez, s úgy támaszkodott, hogy ha akartam se tudtam volna elfutni. Rémülten simultam hozzá a fához, éreztem, hogy sarokba szorított.
- Honnan veszed, hogy hazudok?- kérdezem, de h0lye kérdés volt. Olyan közel volt hozzám, hogy szinte éreztem a testéből áradó meleget, de a közelsége nem megnyugtatóan hatott rám, sőt inkább még jobban fokozta bennem a félelmet. Próbáltam kivonni a levegőből egy kis elektromosságot, de itt az erdőben nincs semmi, amiben áram lenne. Az ötlet veszve, ha nekem támad kénytelen leszek közelharccal védekezni.
~ Meg fog ölni. ~ futott át a keserű gondolat az agyamon. éreztem, hogy ennek a találkozásnak nem lesz jó vége. Végül az arcába néztem, s ha már nem tudtam elektromos áramot idézni, legalább a tekintetem rendesen szórta a villámokat.
- Szerinted hazudnék, ha nem lennék rákényszerülve?- emelem meg a hangom dühösen, majd az arcom teljesen megszelídült a következő szavaira. Egy naiv kislány tekintetével néztem rá.
- Csak nem... Trogirban?- csúszik ki a számon. Most írtam alá a halálos ítéletemet. Biztosan tudja, hogy menekültünk és többet nem jöhetünk ide vissza. Ha már ígyis-úgyis meghalok, miért nem tálalhatok ki neki?
- Emlékszel Tatjana Wolfra? Lehet, hogy Tatjana Wolf és Amanda Blackwood ugyan az a személy? Tök mindegy nem? Ígyis-úgyis meg fogsz ölni.- mondom neki ördögi mosollyal. Nem érdekelt ha őrültnek hisz vagy valami. Elgondolkoztam egy pillanatra azon, hogy mennyivel lehet nálam erősebb. Fogalmam sem volt róla... csak arról, hogy nem adom könnyen magam. Egy pillanatig még némán gondolkodtam, majd döntöttem, s ellöktem magamtól. Minden erőmet belesűrítettem ebbe a mozdulatba, majd kilőttem és beljebb futottam. Nem érdekelt, hogy merre megyek csak az, hogy el innen, a lehető legmesszebb. Ren hamarosan követni kezdett, hallottam, ahogyan végigcsörtet az erdőn. Nem jutottam messzire, hamar a földön kiterülve tsláltam magam, egy másik testtel a nyakamba. Lehunytam a szemem, s vártam, hogy feltépje a torkomat azokkal a hegyes fogakkal.
Vissza az elejére Go down
Renier Laroche
Őrző
Őrző
Renier Laroche


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vail-Bane falka területe, vagy nem?!

Sűrű erdő           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sűrű erdő    Sűrű erdő           Icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 6:11 am

Gúnymosolyom nevetésre változott, immár teljesen őszinte nevetésre.
-Látom, nem vagy humor herold típus. Avagy nem ismered fel, ha valaki ugrat.-mondom, s halk kacajom alábbhagy a másodperc törtrésze alatt.
-Hát, ha körbevezetést akarsz, akkor a Bane falka területén tudok csak segítséget nyújtani. Bár a nightshade falka területét is mondhatni tökéletesen ismerem.-adok tippet arra, hogy esetleg segítenék, ha szépen megkérne rá.
Ismételten csak elmosolyodom, majd vállat vonva megszólalok.
-Nos, ugyan errefelé is vannak nightshade-k. Rövid ismertetés a Haldis hegységről: itt mind a két falka Őrzői vigyázzák a rendet. Ha pedig a nightshade-k felé tervezel menni, arra indulj.-mutatok mutatóujjammal a hegység Keleti lejtője felé. Ugyan olyan vagyok, mint egy iránytű, az ő érdekében nem indulnék el egyedül abba az irányba. Bár Őrizzük ezt a területet, nem hiszem, hogy az erdei állatok jó szemmel néznék egy idegen ember jelenlétét.
-Nem vagyok őrjáraton, de mint leendő alfa, szeretem tudni, hogy ki mászkál a területemen.-vonok vállat, s egyszerű ámbár nem feltétlenül igaz indokot adok arra, miért is figyelek ennyire.
A kérdőre vonás nem szép dolog, de akár farkasösztönök nélkül is ráismerek arra, ha valaki a szemembe hazudik. Az arcról ugyanis süt minden, ha az ember nem tanul meg folyamatosan póker arcot vágni. Na ez az a rész, ami nekem megy. Soha senki nem tudja mit gondolok. Vagyis inkább azt látják az arcomon, amit akarnak látni, nem azt, amit mutatnék valójában.
-Mint mondottam vala, a pulzusod üteme elárulta. Továbbá ha a nevedet nem a másik szemébe nézve mondod, az távolról is bűzlik.-válaszolok röviden kérdésére, s nem tudom, mit hisz, csak a szívverését hallom. Konkrétan százhúszas pulzussal meredt rám, s a tény, hogy ettől akár el is ájulhat cseppet sem foglalkoztatott.
Gúnyos s egyben ijesztő mosollyal néztem csillogó szemeibe, s ettől a nézéstől egy szarvas is elfutott volna. Apropó, éhes vagyok. De nem egyszerű emberi táplálékra.
Egy halk kérdés csúszott ki száján, s ekkor jött el az a pillanat, hogy igazi kíváncsiság és meglepődöttség ült ki arcom vonásaira.
-Csak de?-kérdezek vissza, majd elképedve végighallgatom amit mond, s az ismerős név hallatán majdnem keresztbe lenyelem a nyelvem.
-De hát, a szüleid az én illetve a mi falkánkhoz tartoztak. Te mégis miért a Nightshade falkához álltál akkor?-kérdezem olyan hévvel, mint egy tízéves gyerek, s én magam is meglepődök a viselkedésemen. Választ nem kapok. Egyenlőre. Ugyanis a lány Amanda vagy hogy is hívjam ezek után, eltaszít magától, s futásnak ered. Nem sokáig gondolkodtam, Újra farkas alakot öltöttem, s amikor mögé értem, puha mancsommal megtámasztva hátát, gyengéden a földre lököm, majd a következő percben már emberként állok fel, s nyújtok kezet felé.
-Először is. Szokj le erről a rohangálásról, nem jön be. Másodszor fogd fel, amit mondok. Nem biztos, hogy jó szemmel néznek errefelé, pláne nem, ha egyedül vagy. Harmadszor ne higgy a rémtörténetekben. Nem eszek embert, sem teliholdkor, sem máskor. És van bennem annyi emberi érzés, hogy ne tépjek szét egy olyat, aki az egyik énemhez hasonló fajtába tartozik.-sorolok fel három egyszerű érvet arra, hogy mit és miért ne csináljon.
-Mi lenne, ha itt leülnénk, és talán elmondanád pontosan, hogy miről mit tudsz?-kérdezem, s leülök az egyik kidőlt fa törzsére.
Vissza az elejére Go down
Amanda Blackwood
Vigyázó
Vigyázó
Amanda Blackwood


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol éppen van

Sűrű erdő           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sűrű erdő    Sűrű erdő           Icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 7:08 am

Nem is tudom, hogy fordult meg a fejemben az, hogy talán esélyem lenne a Bane falka alfája ellen. Pillanatok alatt árt utol és lökött földre, de csak gyengéden. Azonnal visszaváltozott emberré, majd kezet nyújtott nekem. Pár pillanatig gondolkodtam, hogy vajon elfogadjam-e, aztán úgy döntöttem, hogy ha ártani akarna nekem, akkor már megtehette volna, amíg a földön voltam. Szó nélkül hallgattam a mondandóját, majd mikor biztosra vettem, hogy nem akar megölni, - legalábbis most még nem, - akkor szólásra nyitottam a számat.
- Rendben elmondhatom, mi miért történt, de előtte meg kell ígérned, hogy nem mondod el senkinek.- mondom, bár miután jobban belegondoltam, ilyet nem kérhetek tőle. várakozón pillantottam rá, majd tisztes távolságba tőle, leültem a fára, amit kinézett magának.
- Rendben. Akkor kezdjük azzal, hogy hogyan szólíts. Itt most hívhatsz Tatjana-nak vagy Tatunak, ahol nem hallja senki. Minden más helyen Amanda, vagy Amy.- mondom nyomatékosan.
- Igen, Bane voltam. Gondolom nem vagy azzal tisztába, hogy miért jöttünk el, mert akkor tudnád, hogy miért léptem át. Pontosítok. El jöttek, mert akkor én még nem voltam. Menekülniük kellett, de én se tudom, hogy mit követtek el. Trogirba mentünk. De ezt eddig tudtad.- mondom, majd felhúztam az egyik csinos ívű szemöldökömet. Nem tudtam miként fogadja a hírt, hogy egy menekült vigyázó pár sarja vagyok.
- Ott igazából bezárva tartottak. Az udvarig mehettem ki. Gondolom nem tudod, hogy ez milyen érzés, te nem élhetted át. Aztán jöttek a tinédzser kori lázadásaim, pasik, barátok, minden. Megjegyzem, hogy ők nem tudom hogyan gondolták ezt az egészet, mert tiltották, hogy emberekkel vegyüljek. Akkor csináltattam ezt is.- mondom, majd kibontottam a ruhám fűzőjét, amit a hasamon meglazítottam, hogy a piercingem láthatóvá váljon. Hamar visszakötöttem, jó erősre húzva a fűzőt, s tovább meséltem.
- Tudod, volt is ebből egy vitánk, amibe most nem mennék olyan mélyen bele, ha nem baj, de az után döntötték el, hogy ide küldenek. Rajtad kívül csak egy ember tudja, hogy ki vagyok, a nagymamám barátnője. Biztosan ismered névről, azt mondják nagy szava volt a falkában. Cecill Wolfnak hívták.- szándékosan használtam múlt időt, mivel már elhunyt a nagymamám, s egyszer sem láthattam, sajnos.
- Valami nagy dologról lehet szó, ha nem engedték, hogy a Bane falkába menjek vissza. Annyit mondtak, hogy kerüljelek titeket messzire, mert mind meg akartok ölni.- mondom, majd kifürkészhetetlen tekintettel néztem rá.
- Ha meg akarsz ölni, vagy feladni a falkának itt a remek lehetőség. Elfutni nem tudok, a képességemet sem tudnám használni, mert itt nincs semmi, amiből elektromosságot tudnék kivonni.- vonom meg a vállam, úgy beszélve az életemről, mintha egy zsák krumpli lenne.
- Hány éves vagy Ren?- teszek fel egy apró kérdést. Olyan tizenkilencre saccoltam volna. Vagy nem is tudom mennyinek, nálam idősebbnek. Várakozón néztem rá, vártam a válaszait.
Vissza az elejére Go down
Renier Laroche
Őrző
Őrző
Renier Laroche


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vail-Bane falka területe, vagy nem?!

Sűrű erdő           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sűrű erdő    Sűrű erdő           Icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 6:30 am

Nem tudom, mit hitt. A szülei nem említették meg azt a tényt, hogy a farkasoknak Keresőket vagy Vigyázókat megölni főben járó bűn. Másrészről viszont én az emberhús gondolatától is undorodom. Amíg van őz az erdőben, vagy valami más állat, addig nem vetemedek ekkora b@romságra. Miután kimagyaráztam magam, egy olyan szituációból, amibe ritkán kerülök, megkapom kérdésemre a választ.
-Oké, befogom a szám, de többet eszedbe ne jusson, hogy fel akarlak falni. Ne legyünk már ennyire gyerekesek.-mondom pont én, aki néha bizonyos döntések meghozatala előtt, pontosan gyerekesen szokott viselkedni.
Még mindig láttam, hogy ódzkodik tőlem, vagy inkább attól a tudattól, hogyha nem mondja el az igazat, talán tényleg megharapnám. De ez az opció mind a közel, mind a távoli jövőben egyenesen arányos volt azzal, hogy semmiképpen sem.
Belekezdett a történetébe, amit én figyelmesen követtem. S miközben ő mondta a magáét, emlékezni próbáltam arra, amit apám mesélt azokról az időkről, amikor ezt a vidéket még több Őrző figyelte, s a falkában a Vigyázó családok száma is magasabb volt. De hát ugyebár az évek változnak, a hagyományok elvesznek. Ezt apám mondja mindig, s egyre jobban beláttam, hogy tényleg gaza van.
-Oké, oké. Tisztázzunk valamit. Én sem tudom, hogy akkor, annyi éve mi történt. Apám nem mesélt róla. Ezt úgy látszik, ezt a részt valahogy kihagyta a meséiből.-szakítom meg egyszer meséjét, majd tovább figyelem gesztusait, mondanivalója tartalmát és egyenletes szívverését.
-Igen, a neve ismerős.-válaszolok kérdésére, de túl sok emlék nem kapcsolódik ehhez a részhez.
Összevontam a szemöldököm, s valamire rádöbbentem. Ha nem az Én családomhoz van köze, akkor Efron családjához lehet még köze. Bár ez kizárt.
-Nem,, nem hszem, hogy bárki meg akarna titeket ölni. Ilyesmiről szó sem volt soha. És hidd el, ha egy Alfa minden gondolatát megosztja veled, akkor ezt biztosra mondhatom. A nagy öregek pedig nem foglalkoznak már azzal, mi történt a múltban.-rázom meg értetlenül fejem, majd összevont szemöldökkel hallgatom tovább.
-Verd már ki a fejedből, hogy itt mindenki az életedre akar törni. Soha... Még csak meg sem fordul egy Bane falkatagnak a fejében az emberölés kísérlete. Nem akarod te azt végignézni, ha kitudódik, hogy valaki mégis ölni akarna.-remélem eljut a tudatáig, hogy senki senkit nem akar megölni.
-Ami pedig a képességedet illeti. Egy kérés: ne reklámozd. Hidd el, jobb ha nem tudják az emberek és a farkasok, hogy mi a képességed. Az csak a tiéd, a magánügyed, senkinek semmi köze hozzá.-mondom dorgáló hangom, s remélem megjegyzi amit mondok, és nem engedi el a füle mellett.
-Tizenhét leszek bő egy hónap múlva. Hidd el, elég ennyi év a falkában ahhoz, hogy tudjam mi folyik benne. Pláne, hogy született Őrző vagyok, ahogy a családomban minden férfi tag az volt. Az Alfaságról már ne is beszéljünk.-válaszolok kérdésére.
-Gondolom egy idős vagy velem.-vagy idősebb, de ezt már magamban teszem a mondat végére.
-Mit szólnál hozzá, ha elvezetnélek a Nightshadek-hez? Vagy a házhoz, ahol laksz? Csak mondj egy címet, olyan vagyok, mint egy élő mozgó térkép.-mosolyodom a lányra bátorítóan.
-Ígérem, nem eszlek meg.-kacsintok egy fogkrémreklámba méltó mosoly megvillantásával.
Vissza az elejére Go down
Amanda Blackwood
Vigyázó
Vigyázó
Amanda Blackwood


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol éppen van

Sűrű erdő           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sűrű erdő    Sűrű erdő           Icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 9:54 pm

Megnyugodtam, amikor azt mondta, hogy nem akarnak megölni. Miért is nem gondoltam rá, hogy csak az aggódó szülő beszél belőlük?
- Azért megmaradok az Amandánál, ha már ennyit sz@rakodtak azzal, hogy minden tökéletes legyen.- mondom, s forgatni kezdtem a szemeimet. Egy kicsit dühös voltam rájuk, fel is pattantam ültömből, hogy kiadjam magamból.
- Istenem, hogy tehették meg azt, hogy ide küldenek akár akarom, akár nem, de semmiről nem világosítanak fel? Sőt, ami azt illeti még riogatnak is.- mondom lekezelő hangon. Még soha nem beszéltem így róluk, de most nagyon pipa voltam, annyira, hogy még a könnyeim is kicsordultak. Mégis mit hittek? Hogy ha félelemben élem le a rám kiszabott időt, akkor jobb lesz nekem, mert szabadon mászkálhatok? Jó volt sírni egy kicsit, legalább kiadtam magamból a feszültséget, amit a szüleim dumája keltett bennem.
- Szóval akkor itt senki nem fog bántani. Remek. Jó tudni, miután azzal riogattak, hogy ha összefutok egy... egyel a te falkádból akkor halál fia vagyok.- letöröltem a fekete nedves csíkokat az arcomról, legalábbis csak próbáltam, de csak még jobban szétkentem. Hagytam a fr@ncba, nem érdekelt az egész.
- Jó neked, te legalább tisztába vagy azzal, ami itt folyik. Amúgy majdnem egykorúak vagyunk, csak én pár hónappal idősebb, de gondolom ez nem számít.- vonom meg a vállam. Amikor felajánlotta, hogy elkísér a Nightshade területekre, akkor felettébb megörültem neki. A mosolya engem is mosolygásra késztetett, de nem olyan szikrázóra, mint amilyen az övé volt.
- Igazából, hogy őszinte legyek, fogalmam sincs, hogy mi a cím. Csakannyit tudok, hogy a birtokot átnevezték Blackwood birtokra, s a nevemre íratták. Bocsi, amiért ennyire nem tudok semmit, de mással voltam elfoglalva amikor ezekről a dolgokról beszéltek nekem.- mondom, s ez igaz is volt. Még mindig bántam, hogy lebuktam az eltitkolt pasimmal, nagyon hiányzott Dan. Szerettem. Tényleg, nagyon szerettem. Miközben megindultam Rennel, azon gondolkodtam, hogy miről beszélgethetnénk. Elvégre ő egy Alfa, én meg egy elveszett kis lányka vagyok, akit elszigeteltek innen.
- És mit csinálsz, amikor nem a területedet őrzöd?- teszek fel egy apró kérdést. Mivel gyalog indultunk útnak, nem tudom mennyi idő lehet odafele, de ebben a rémes cipőben kibicsaklott a bokám, s elestem, bele a legnagyobb sárba
- Ó b@sszameg!- kiáltok fel dühösen. A bokám sajgott, azt se tudtam, hogy fel tudok-e állni, nem, hogy továbbmenni. Renre pillantottam, mivel mozdítani se tudtam a lábam.
- Most mi lesz?- a hangom remegett, szégyelltem magam, amiért nem figyeltem és ilyen béna voltam.
// Nightshade-k területei/Házak/Amanda Blackwood birtoka/Nappali//


A hozzászólást Amanda Blackwood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 11, 2012 12:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Renier Laroche
Őrző
Őrző
Renier Laroche


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vail-Bane falka területe, vagy nem?!

Sűrű erdő           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sűrű erdő    Sűrű erdő           Icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 4:57 am

Tartja a mondás: Legszebb öröm a káröröm. Komolyan mondom, megnevettetett. Ahogy kiadta magából a szülei felé érzett dühét, akár egy kisiskolás, akitől elveszik a kedvenc ceruzáját. Ellenben nem igazán tetszett, hogy így beszél a szüleiről.
-Nos, miután túltettünk magunkat a szülők miért és miről hazudnak kérdéskörön, megemlíteném azt a tényt, hogy túlságosan hiszékeny típusnak nézel ki. Mégis ki az, aki elhiszi, hogy a Bane falka tagjai embereket ölnek meg azért, mert esetleg haragszanak rájuk. Életemben nem hallottam ekkora, oltári marhaságot.-mondom ki a véleményem, bár nem terveztem megsérteni sem őt sem a szüleit. De ha ekkorát hazudnak neki, akkor már megértem azt is, miért nem jönnek ide vissza többet.
-Garantálom, hogy a legjobb kezekben leszel itt.-mondom, s jobb kezem a szívemre teszem, "esküm" jeléül, de közbe ott ül egy bizonyos csibészes mosoly a számon.
Gáláns fiatalember révén felajánlottam, hogy elkísérem útján, s úgy láttam kissé kijjebb keveredett a nyomott hangulatából. Ez nem igazán volt hátrány, sőt. Jó volt látni, hogy mosolyog.
-Igaz, hogy nem hallottam még ezt a nevet, de csak megtaláljuk valahogy. Annyira sok nagy ház nincs egyenlőre errefelé, viszont amik ősidők óta itt állnak, azokat felismerem.-vonok vállat, s elindulok a Nightshade falka területe felé. Még rágondolni is hideg rázó volt. Mármint arra gondolni, hogy hová tartok. Egyre csak eszembe jutott Calla, akivel bár jóban voltam, mégis furcsa volt a tudat, hogy alig három hónap múlva már a feleségemként kell bemutatnom. Ez nevetséges. Halványan megráztam fejem, s mogorva kissé elgondolkodó arcvonásaim igyekeztem újra a szőnyeg alá söpörni. Ez könnyen ment, mégis neház volt megtenni.
A töprengésből az ugrasztott ki, hogy Amy egyszer csak beszélni kezdett, vagyis megtörve a csendet, feltett egy kérdést.
-A bétám tesz róla, hogy keveset legyek egyedül. Folyton a nyakamon lóg. Szóval ha van teljes magányos szabadidőm, akkor is szeretem formában tartani magam, edzeni. A zenehallgatás viszont kicsit beteges nálunk, hiszen emberként is sokkal jobban hallok, mint akár te.-mondom, s határszünetet tartok pár másodpercig. Ez éppen elég idő volt arra, hogy Amy megbotoljon valamiben, és egyenesen belehasaljon az előtte lévő sártengerbe.
Bár sajnáltam szegény lányt, mégis nevetésben törtem ki, s arca láttán még kevésbé akart alábbhagyni a vágy, mely a nevetést táplálta.
-Ne haragudj, de ez... Most már nem csak paranoiás, de ügyetlen is vagy. Ezt feljegyzem.-mondom még mindig nevetve, majd amikor fájlalni kezdi bokáját, leguggolok mellé.
-Nyugi, csak megrántottad. Ha eltört volna, azt nagy eséllyel hallottam volna.-mondom, s ujjaimmal lassan megtapogatom a bokája minden porcikáját.
-Na, gyere. Elviszlek a birtokodra.-mosolyodom el, s egy könnyed mozdulattal felemelem a földről, s hóna és térdei alatt megtámasztva kezeimmel, ölbe kapva cipelem tovább.
-Ezt többet ne játszd el. Nem vagyok emberi hordágy. Bár tény, nem vagy egy sós zsák típus.-ugratom, de továbbra is haladok a Nightshade területe felé.



// Nightshade-k területei/Házak/Amanda Blackwood birtoka/Nappali//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sűrű erdő           Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sűrű erdő    Sűrű erdő           Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sűrű erdő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kis erdő
» Sötét erdő
» Erdő széle
» Elátkozott erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nightshade-Bane :: Játéktér: Vail :: Haldis hegység :: Erdő-
Ugrás: