Nightshade-Bane
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nightshade-Bane

Vérfarkasok, keresők és őrzők, tudod mi vár rád? Gyere és győződj meg róla!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Csüt. Ápr. 08, 2021 8:48 pm-kor volt itt.
Chat
Legutóbbi témák
» Arrow frpg
Renier Laroche  Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 11:51 pm by Vendég

» Prison - éld az életed!
Renier Laroche  Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 8:31 am by Vendég

» Teen Wolf FRGP
Renier Laroche  Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 9:45 am by Vendég

» Udvar
Renier Laroche  Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 4:41 am by Calla Tor

» Aranyköpetek
Renier Laroche  Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 7:58 am by Admin

» Vampire Diariess
Renier Laroche  Icon_minitimeVas. Júl. 21, 2013 12:49 am by Vendég

» Rutger Thompson
Renier Laroche  Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 2:37 am by Rutger Thompson

» Stuart Kallehen
Renier Laroche  Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 1:27 am by Stuart Kallehen

» Calla Tor fekete naplója
Renier Laroche  Icon_minitimePént. Júl. 12, 2013 12:07 am by Calla Tor

Statistics
Összesen 16 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Erica Shepherd

Jelenleg összesen 328 hozzászólás olvasható. in 188 subjects
Top posters
Admin
Renier Laroche  Vote_lcapRenier Laroche  Voting_barRenier Laroche  Vote_rcap 
Lorien
Renier Laroche  Vote_lcapRenier Laroche  Voting_barRenier Laroche  Vote_rcap 
Renier Laroche
Renier Laroche  Vote_lcapRenier Laroche  Voting_barRenier Laroche  Vote_rcap 
Calla Tor
Renier Laroche  Vote_lcapRenier Laroche  Voting_barRenier Laroche  Vote_rcap 
Christopher Lade
Renier Laroche  Vote_lcapRenier Laroche  Voting_barRenier Laroche  Vote_rcap 
Amanda Blackwood
Renier Laroche  Vote_lcapRenier Laroche  Voting_barRenier Laroche  Vote_rcap 
Johnatan Winney
Renier Laroche  Vote_lcapRenier Laroche  Voting_barRenier Laroche  Vote_rcap 
Shay Doran
Renier Laroche  Vote_lcapRenier Laroche  Voting_barRenier Laroche  Vote_rcap 
Sybille A. Winternight
Renier Laroche  Vote_lcapRenier Laroche  Voting_barRenier Laroche  Vote_rcap 
Fey Thunderstorm
Renier Laroche  Vote_lcapRenier Laroche  Voting_barRenier Laroche  Vote_rcap 
Testvéroldalak


 

 Renier Laroche

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Renier Laroche
Őrző
Őrző
Renier Laroche


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vail-Bane falka területe, vagy nem?!

Renier Laroche  Empty
TémanyitásTárgy: Renier Laroche    Renier Laroche  Icon_minitimeVas. Júl. 29, 2012 1:35 am

Renier James Renier

Renier Laroche  246455_10150991690301597_966320775_n_large

Renier Laroche  QWbfo

Név:Renier Laroche
Kor:17
Nem:férfi
Faj:Őrző
Születési hely; idő:Vail, 1995 október 17.
Átváltozás éve: Őrzőnek született

Renier Laroche  MD7Cq

Jellem:
A legtöbb ember egyszerű jellemű fiúnak gondolja, aki talán soha nem fog igazán felnőni. De a látszat csal, tartja a mondás is, s ez jelen esetben is igaz. Ren legbelül egy folyton gyanakvó, és éber Őrző. Ő maga jól hazudik, s emiatt könnyen erkölcstelennek tűnhet. De ezt a tulajdonságát is összetetten használja. Csak olyanról hazudik, amivel családjának nem árthat. Igen családcentrikus, s mindig kiáll azért, akit barátjaként szeret. Elég önfejű, mindig csak annak hisz, amit lát, s a pletykákra szinte soha nem ad. Sokak öntörvényűnek és egoistának tartják, de erről szó sincs. Egészséges egoizmusa van, de öntörvényűnek nem mondható. Apjától rendkívüli fegyelmet tanult, nem mondható hirtelen haragúnak, de egy jó kis erőfitogtatásban mindig benne van. Nem hisz az igaz szerelemben, szüleit mégis csodálja, amiért annyi éve házastársak. Rendszerint futó kapcsolatokba keveredik, s ennek köszönhetően alakultak ki róla a téves jellemrajzok. Sokan valósággal kerülik, amit robusztus alkatának és folyton érzelmektől mentes arcának is köszönhet, ennek ellenére nem az a magányos farkas típus. Akiket barátként maga mellett tart, azokért kiáll, de a felszínes barátságokra a legtöbb esetben nem figyel. Gyorsan tanuló típus, de csak nagy ritka az olyan alkalom, amikor elismeri a saját hibáját, s valamiféle következtetést von le belőle.

Külső:
Mondhatni igazi lányok álma avagy maga a félisten. Viszonylag magas 187 centi magas, jól kidolgozott izmokkal rendelkező hústorony. Sokan magasságából kifolyólag lomhának hihetik, de a fiú kifejezetten hajlékony, s férfi létére igazán kecsesen mozog. Barna haját hol teljesen kopaszra nyírja, hol megnöveszti, ámbár pár centiméternél soha nem hagyja hosszabbnak megnőni. Zöld szeme igazán különlegesnek hat, amikor farkas alakban járja az erdőket. Szereti az egyszerű ruhákat, a legtöbbször csupán egy farmernadrágot visel egy egyszerű pólóval vagy inggel. Öltönyt csak akkor hord, ha az alkalom megkívánja.

Különleges képesség:-
Play by: Channing Tatum
Titulus: Womanizer Heartbreaker

Renier Laroche  Uulof

Anya:Elizabeth Laroche; 45; Jó kapcsolatot ápol Rennel.
Apa:Emile Laroche; 47; Igazi apa-fia kapcsolat.
Testvérek:A család egy szem gyermeke, testvére nincs.
Egyéb hozzátartozók:Calla Tor, Sabine és Dax.

Renier Laroche  B2Def

Múlt:
Kezdjük egy rövid ismertetővel a fiatal Bane bagázs ismertetésével, és egy rövidebb leírással a "szokásainkról".
Közeleg a nap, amikor is 18 leszek. Ebből könnyű rájönni, hogy most 17 vagyok, és 1995-ben születtem. Vicces, hiszen kisfiúként imádtam az apámmal cirkálni az erdőben, s akkor még nem foglalkoztam azzal, mi lesz, ha „felnövök”. A felnövés jelen esetben egyet jelent a születésnapomkor bekövetkező hátborzongató élménnyel, az egyesüléssel. Jó-jó, értem én, hogy ez fontos, s akár a szüleim esetét tekintve, akár más Őrző szüleit tekintve akár még szerelem is lehet a dologból. Na, de aki ismer, az tudja, hogy ez az érzelem nálam igencsak hosszú idő alatt alakul ki, s az igazság az, tizenhét év alatt eddig még egyszer sem tapasztaltam meg. De azt hiszem, már megemlítettem, hogy Őrző vagyok, de emellett egy fiatal Bane Alfa is. Mondhatni mögém sorakozik fel pár velem egy idős fiatal is. Öten vagyunk, s meglepőnek tűnhet, ebből az öt személyből csupán egyet tartok különösen fontosnak, méghozzá a Bétám. Dax az egyetlen olyan haverom, akinek bármint elmondhatok, és akivel a legtöbb időmet töltöm. Szinte bármibe bele megy, egy bizonyos határon belül. Értsd: minden olyanba, amiből nem lehet bajom. Ezért nem is nézi jól, hogy folyton váltogatom a barátnőim, már ha lehet őket így nevezni. Viszont edzőpartnernek igazán kiváló, mondhatni egy súlycsoportban vagyunk. De menjünk tovább. Sabine egy féltékeny nőszemély, aki már-már rajong értem, s ha csak teheti, a sarkamban van a barátnőjével karöltve (Cosette). És már majdnem elfelejtettem azt az embert, akivel Őrző létére keveset beszélek. Szöges ellentétem, valósággal taszít a puszta jelenléte is. Ő nem más, mint Neville, aki amolyan magának való típus, s ideje nagy részét távol tölti a fiatalok falkájától. A bonyolult szálak nem érnek véget, hiszen bár apám ügyel rá, hogy a család jó hírneve megmaradjon, s ha elvetem a sulykot, nem mindig úszom meg, mégis vannak dolgok a Bane falkán belül is, amiről csak én tudok. Nézzük csak meg Efront, a Mi falkánk vigyázóját, aki előszeretettel bízza rám a titkait, s bár néha kételkedik benne, hogy be tudom fogni a számat, mégis tudja, bennem megbízhat. Vele különösen vigyázom, ő az egyetlen olyan ember –az apámon és Loganen kívül-, akivel nem szívesen packázom. Nem túl idős férfi, mégis egyidős a fia vele, és különösen nagy érdeklődést mutat Sabine felé. Bár ezt a fajta érdeklődését palástolja, engem szinte mindig azzal foglal le, hogy róla kérdez. Kiskorom óta ismer, s bár apám úgy kezeli, mintha a keresztapám lenne, én inkább három lépés távolságból kezelem úgy, mint egy távoli rokonom. Anyám szerint én is, akár a többiek a falkában, csupán a Bane-nek erejétől félek. Talán ebben van valami tudat alatt, mégsem sorolnám magam a „többiek” kategóriába, hiszen világ életemben a közelükben éltem, s a kerti partiktól kezdve a születésnapi bulikon át, Logan mellet cseperedtem azzá, aki most is vagyok.
Na, de térjünk vissza hozzám, s ahhoz, mi is történt velem a 17 év alatt. A szüleim egy szem gyermekeként igazi kincs voltam a családban. Apám becsületes ember révén igen nagy „hírnévre” tett szert Vail-ban, s már kiskoromtól fogva engem is úgy nevelt, ahogy őt nevelte az apja. Igyekezett úgy rendezni a dolgait, hogy mindig legyen rám ideje. Szerinte az iskolában megtanulok írni, olvasni és számolni, mellette pedig megtanulom, milyen is az élet. A Mi életünk. Mindig azt mondogatja nekem, hogy a falka ereje a farkas, és a farkas ereje a falka. Azt hiszem, ennek már most érzem a jelentőségét, mint leendő Alfa. Őrzőként több dolgunk van, s a családom szerint nem elég, ha megtanulom a szokásainkat és a szabályainkat, azokat alkalmaznom is tudni kell. Apámmal éppen ezért vitatkozok, s szinte csak ezért emeli fel a hangját. Szerinte ugyanis csak azért tisztel engem is mindenki –fiatal korom ellenére is-, mert Neki van neve, s mindenki tudja, hogy értem bármit megtenne. Ez nyálasan hangzik, de ez az igazság. Dax, véleményem szerint nem tisztel, sőt inkább ő is csak atyáskodni próbál felettem. Valahol legbelül tudom, hogy a hagyományok éltetik a falkám idősebb tagjait –akiket tisztelek is-, mégis élvezni akarom az életem. Az utóbbi időben azonban sokkal jobban foglalkoztat az a gondolat, hogy talán nekem is változnom kellene. Mégis csak egy érző lényhez kötöm az életem, aki némiképp hasonlít hozzám. Egyszer volt szerencsém Calla-t úgy látni, hogy őszintén mosolyog, s csak abban az egy percben éreztem úgy, hogy mégis meg tudnám szeretni. S ekkor döbbentem rá, hogy 17 évesen természetes, ha lázad az ember, mégis vannak határok. Ezeket a határokat pedig lehet, hogy jobb lenne nem tovább feszegetni, és beletörődni abba, hogy ahogy hivatalosan is felnőtt alfa leszek, gondoskodnom kell azokról, akik mellettem állnak.

Példajáték:
Éjszaka háza/Testvéroldalról hozott-Christopher professzor

alternatív játék: Chrsi és Aisha
alternatív játék: Chris és Fawn
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2012. Jul. 16.

Renier Laroche  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Renier Laroche    Renier Laroche  Icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 5:59 am

Renier Laroche  Xm09dx

Szép-szép, csak hogy hozzá szóljak jó magam is. Örülök, hogy megjött a fiatal Bane alfa! Sok sikert a játékhoz, és vigyázz hogy meddig csajozol, Calla lehet, hogy nem fogja sokáig tűrni.

Ház ügyében szólj!

Jó játékot.


Admin.
Vissza az elejére Go down
https://nightshade-bane.hungarianforum.net
 
Renier Laroche
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Calla Tor és Renier Laroche egy alternatív világban

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nightshade-Bane :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Bane falka tagjai-
Ugrás: