Nightshade-Bane
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nightshade-Bane

Vérfarkasok, keresők és őrzők, tudod mi vár rád? Gyere és győződj meg róla!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Csüt. Ápr. 08, 2021 8:48 pm-kor volt itt.
Chat
Legutóbbi témák
» Arrow frpg
Nappali         Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 11:51 pm by Vendég

» Prison - éld az életed!
Nappali         Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 8:31 am by Vendég

» Teen Wolf FRGP
Nappali         Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 9:45 am by Vendég

» Udvar
Nappali         Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 4:41 am by Calla Tor

» Aranyköpetek
Nappali         Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 7:58 am by Admin

» Vampire Diariess
Nappali         Icon_minitimeVas. Júl. 21, 2013 12:49 am by Vendég

» Rutger Thompson
Nappali         Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 2:37 am by Rutger Thompson

» Stuart Kallehen
Nappali         Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 1:27 am by Stuart Kallehen

» Calla Tor fekete naplója
Nappali         Icon_minitimePént. Júl. 12, 2013 12:07 am by Calla Tor

Statistics
Összesen 16 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Erica Shepherd

Jelenleg összesen 328 hozzászólás olvasható. in 188 subjects
Top posters
Admin
Nappali         Vote_lcapNappali         Voting_barNappali         Vote_rcap 
Lorien
Nappali         Vote_lcapNappali         Voting_barNappali         Vote_rcap 
Renier Laroche
Nappali         Vote_lcapNappali         Voting_barNappali         Vote_rcap 
Calla Tor
Nappali         Vote_lcapNappali         Voting_barNappali         Vote_rcap 
Christopher Lade
Nappali         Vote_lcapNappali         Voting_barNappali         Vote_rcap 
Amanda Blackwood
Nappali         Vote_lcapNappali         Voting_barNappali         Vote_rcap 
Johnatan Winney
Nappali         Vote_lcapNappali         Voting_barNappali         Vote_rcap 
Shay Doran
Nappali         Vote_lcapNappali         Voting_barNappali         Vote_rcap 
Sybille A. Winternight
Nappali         Vote_lcapNappali         Voting_barNappali         Vote_rcap 
Fey Thunderstorm
Nappali         Vote_lcapNappali         Voting_barNappali         Vote_rcap 
Testvéroldalak


 

 Nappali

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Lorien
Admin
Admin
Lorien


Hozzászólások száma : 91
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Mindenhol?!

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Nappali    Nappali         Icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 10:44 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Amanda Blackwood
Vigyázó
Vigyázó
Amanda Blackwood


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol éppen van

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         Icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 12:43 am

- Az lesz az.- mondom Rennek, egy sóhaj kíséretében. Lilly a bejáratit ismét nyitva hagyta. Remélem nem rabolnak ki minket, mert akkor nagyon dühös leszek.
- Hányszor mondtam, hogy ha elfelejti becsukni az ajtót, akkor vegyen be egy szem Cavintont, hogy ne menjen ki a fejéből. Ha kirabolnak minket, az is az én gondom lesz.- mondom, miközben a szemeimet forgattam. Legalább Rennek nem kellett a kisujját sem mozdítania ahhoz, hogy kinyissuk az ajtót. A nappali felé indult ruganyos léptekkel, csakhogy Lilly ott terpeszkedett a kanapén. Elkerekedett szemekkel nézett ránk, magyarázatot várt.
- Szólhattál volna, hogy idehozod a pasidat, mert akkor elmegyek a mai napra, s csinálhattok amit csak akartok.- mondja. Nagy bosszúságomra elpirultam, majd hangosan felvihogtam.
- Ez tényleg nem az, aminek látszik. Rennel csak összefutottam. Megrándult a bokám és elhozott ide. Eltévedtem.- mondom el neki az igazat, kihagyva azt a részletet, amikor megpróbáltam elfutni az Alfa elől.
- Nos akkor ha neked és a Bane falka drága Alfájának segítségére lehetek, csak szólj.- mondta, s felállt.
- Örülnék, ha hoznál nekem egy melegítőt.- mondom, várva egy megjegyzést a mai fiatalok viselkedéséről. Csak néhány érthetetlen szót motyogott, de semmi jót nem néztem ki abból amit mondott.
- Begyepesedett vénasszony.- dörmögöm az orrom alatt.
- Mit mondtál?- kérdez vissza csípőre tett kézzel.
- Semmit Lilly.- mosolygok rá bájosan. Ezzel igen felhúztam az agyát, csak úgy csapkodta a lábait. Ren gyengéden letett a kanapéra, fel sem tűnt, hogy eddig egy szót sem szólt.
- Könnyebb dolgom lenne az öreglány nélkül.- mondom, s ismét forgatni kezdtem a szemeimet. Elhatároztam, hogy legközelebb bezárom ebbe a rOhadt házba. Akkor senkinek nem megy majd az idegeire.
- Amanda úgy nézel ki, mint egy közönséges örömlány.- ismétlem a szavait magas hangot megütve. Ekkor éreztem, hogy valaki az arcomba vág egy szürke Adidas melegítőt.
- Köszönöm Lilly.- mondom fagyosan, összeszűkült szemekkel. Végre eltűnt. Ennél a nőnél mindenki jobb társaság.
- Tényleg úgy nézek ki, mint egy Qrva?- kérdezem Rentől aggódva. Bár nem hiszem, hogy megmondaná, ha ezt gondolja. Pár percig tétováztam, majd nekiálltam levetkőzni. Biztos vagyok benne, hogy látott már fehérneműs lányokat, nem én lennék az első ilyen akit megpillant. Mégis zavart a pillantás, amivel végigmért.
- Ne nézz már ennyire!- szidom meg mosolyogva. Tényleg gyűlölöm a pasik pillantását, amikor egy csaj éppen öltözködik. Gyorsan magamra kaptam a nadrágot, meg a cipzáros pulóvert, hogy ne nagyon legyen ideje leskelődnie. Nem érdekelt ha tiszta mocsok lesz a ruhám, létezik mosógép is a világon.
- Hát ez lenne a ház ahol élek.- mondom röviden, mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Renier Laroche
Őrző
Őrző
Renier Laroche


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vail-Bane falka területe, vagy nem?!

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         Icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 2:32 am

Csnedben, szótlanul cipeltem ölemben a lányt, ki a hegyekből a Nightshade falka területe felé. Az út csendben telt, viszont nagyokat léptem, s így gyorsan elértünk a célállomáshoz. Az ajtót lazán, egy mozdulattal belöktem, s csöndben egy mosollyal az arcomon figyeltem, ahogy Amy szidja a házban élő másik nőt.
-Jó napot asszonyom.-ennyit préselek ki magamból összesen, s sokkal inkább az jár az eszemben, hogy meg kellene keresnem Calla-t is. Egyre csak azon járt az eszem, hogy vajon meg tudom e valaha szeretni. És ha ez véletlenül nem jönne össze, mégis hogyan élném le vele az életem? Megrázom a fejem, hiszen nem ez a megfelelő alkalom arra, hogy ezen rágódjak. Pláne nem ezen a helyen.
-Ilyeneket ne is mondj.-mondom összevont szemöldökkel.
-Valószínű ő csak jót akar neked.-mondom egyszerűen, s eszembe jut apám, meg azok a szituációk, amikor rágja a fülem valamiért, vagy próbál a fejembe verni valamit, amiről úgy gondolja, hogy hasznomra lehet még az életem során.
Kikapcsoltam pár percig, s ekkor veszem csak észre, hogy a lányt letettem a kanapéra, s ő kérdez tőlem valamit.
-Őőő...Nem, nem hiszem.-válaszolom kicsit zavarodott hangon, s amikor öltözni illetve átöltözésbe kezd, egy féloldalas mosollyal díjazom, amit látok. Eszemben sem volt megdönteni, vagy hasonló. Most valahogy nem éreztem magamban azt a fajta vadászt, akit a nyár többi részében előszeretettel kényeztettem egy egy finom falattal. Tény, hogy Amy jó bőr volt, de valamiért mégsem éreztem, hogy most azonnal meg kell szereznem. Majd maximum a távoli vagy közeli jövőben egyszer.
-Legeltetem a szemem. Néha azt is kell.-nevetem el magam egy csábmosoly kíséretében. Amikor végre minden ruhadarab a helyére került, újra megszólalt, s ekkor úgy pillantottam körbe a nappaliban, mint egy jó gyerek. Az "elragadó nappalitok van" mosolyom az arcomra varázsoltam, és úgy szólaltam meg.
-Otthonos két nőnek. Már ha csak ketten nők laktok itt.-jegyzem meg, mintha tényleg lekötne ez a téma. Ennyi erővel arról is beszélhetnénk, hogy kint borongós az idő.
-Van esetleg valami terved a közeljövőben, vagy nyugodtan itt hagyhatlak a kanapé és a tévé társaságában?-kérdezem, majd mintha saját magamhoz beszéltem volna, megválaszolom a kérdésem.
-Szerintem jót tenne egy kis pihenés. Itt a számom, ha kellenék hívj fel.-mondom, s az asztalról elveszek egy tollat, és felfirkantom a nevem és a számom egy papírra.
-Szia, és jobbulást.-köszönök el, majd kilépek az ajtón, és elindulok a szimatom után. Céltalan bolyongásba kezdek, s én magam sem tudom, hová lyukadok ki.


//Csavarog erre-arra//
Vissza az elejére Go down
Amanda Blackwood
Vigyázó
Vigyázó
Amanda Blackwood


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Jul. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol éppen van

Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         Icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 9:25 pm

Amikor Ren azt mondta, hogy csak jót akar nekem ez a hárpia, akkor gúnyos mosoly szaladt az ajkaimra.
- Persze, addig volt velem kedves, amíg meg nem látott. Azóta csak belém köt, miszerint olyan vagyok, mint egy Qrva.- mondom dühösen. Amikor a kérdésemre nem kaptam egyenes választ, egy határozott nemt vagy igent, akkor egy kissé elszomorodtam. Szóval Ren is úgy gondolja... talán.
- Legeltesd a szemedet máson!- mondtam nevetve, majd finoman vállba taszítottam.
- Csak ketten lakunk itt, nagy szerencsétlenségemre.- húzom el a számat. Utálom, amikor beleszólnak az életembe, vagy amikor belém kötnek. Ez meg állandóan azt csinálja.
- Menj nyugodtan, elleszek.- mondom, majd mikor leírta a számát, igen meglepődtem. Ezt nem a lányok szokták? Mindegy, legalább ha szükségem van egy kis társaságra, akkor már lesz kit keresnem. Amint felállt, eldőltem a kanapén, s elköszöntem tőle.
- Szia, és köszi.- villantok rá egy tisztességes mosolyt, mert azt még nem kapott tőlem a mai nap folyamán. Amint elment, bekapcsoltam a tévét, de nem nagyon érdekelt a műsor, amiről éppen szó volt. Egyre csak Renen járt az eszem. Ez csak a sors fintora lehet. Egy dolog, hogy megtaláltam meg minden, de mi szüksége lesz rám, vagy esetleg fordítva az életben
- Elment a szépfiú? Igazán fess úriember, nagyon nagy kár, hogy nem lehet köztetek semmi, ha már annyira tetszik neked, hogy a karjában cipelteted magad.- mondta Lilly gúnyos hangon.
- Ide figyelj! Ha még egyszer, csak egyetlen utalást is mersz tenni arra, hogy egy r'ngyó volnék, esküszöm kidoblak innen. Ez az én házam, nekem vették a szüleim! Mégis mit képzelsz, mit engedhetsz meg itt magadnak?- mondom neki, a végén már dühösen kiabálva. Tényleg képes lettem volna kidobni.
- Amúgy se lenne semmi, mert biztos vagyok benne, hogy a gothokra nem bukik.- jegyzem meg dühösen.
- Jaj drágám nem úgy értettem! Reiner három hónap múlva veszi feleségül Calla-t. Szóval jobb lenne ha nem rondítanál bele szerelmükbe.- mondja a nő, csak azért, hogy felhúzzon.
- Takarodj a szemem elől! Vagy esküszöm kidoblak innen! Ez az én házam, és azt teszed itt, amit mondok!- kiabálok. Még egy szó és komolyan felállok és kipenderítem innen
- Nekem már pedig nem fog parancsolni egy taknyos 17 éves perszóna.- mondja. Csak nem bírja befogni. Felálltam, s az ajtóhoz bicegtem.
- Nem fog? Akkor lehet menni.- mondom, s szélesre tártam előtte bejáratit. Legnagyobb meglepetésemre felviharzott az emeletre, s egy megpakolt bőrönddel jött le. Felhúzott orral vonult el előttem, mire én csak becsaptam utána az ajtót. Előkaptam a mobilomat, s a számra írtam egy sms-t, amit Ren leírt a papírra:

Szia, Amy vagyok. Tévedtem amikor azt mondtam, hogy csak ketten lakunk itt, ebben a házba. Már csak egyedül vagyok. Szóval akkor jössz amikor akarsz, senki nem fog érte cs€szegetni.

Elküldtem az sms-t és úgy döntöttem alszok egyet erre a mai napra. Mikor már teljesen kipihentem magam, kinyitottam a szemem és megpróbáltam a lábam. Mintha nem is rándult volna meg, egyáltalán nem fájt. Sétálni akartam egy kicsit, de kereste egy térképet, hogy nehogy megint eltévedjek. Azért ez nem Trogir, itt másképp mennek a dolgok. Elmentem lezuhanyozni, élveztem a pillanatot, hogy nincsen itt ez a banya. Hamarosan úgyis vissza fogja magát könyörögni. Lezuhanyoztam és felvettem egy fekete ruhácskát, hozzá egy bakancsot, majd útnak indultam.
// Kavarog valamerre //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nappali         Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali         Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nappali
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nappali
» Nappali (földszint)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nightshade-Bane :: Játéktér: Vail :: Nightshade-k területei :: Házak :: Amanda Blackwood birtoka-
Ugrás: