Nightshade-Bane
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nightshade-Bane

Vérfarkasok, keresők és őrzők, tudod mi vár rád? Gyere és győződj meg róla!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Csüt. Ápr. 08, 2021 8:48 pm-kor volt itt.
Chat
Legutóbbi témák
» Arrow frpg
Udvar                 Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 11:51 pm by Vendég

» Prison - éld az életed!
Udvar                 Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 8:31 am by Vendég

» Teen Wolf FRGP
Udvar                 Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 9:45 am by Vendég

» Udvar
Udvar                 Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 4:41 am by Calla Tor

» Aranyköpetek
Udvar                 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 7:58 am by Admin

» Vampire Diariess
Udvar                 Icon_minitimeVas. Júl. 21, 2013 12:49 am by Vendég

» Rutger Thompson
Udvar                 Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 2:37 am by Rutger Thompson

» Stuart Kallehen
Udvar                 Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 1:27 am by Stuart Kallehen

» Calla Tor fekete naplója
Udvar                 Icon_minitimePént. Júl. 12, 2013 12:07 am by Calla Tor

Statistics
Összesen 16 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Erica Shepherd

Jelenleg összesen 328 hozzászólás olvasható. in 188 subjects
Top posters
Admin
Udvar                 Vote_lcapUdvar                 Voting_barUdvar                 Vote_rcap 
Lorien
Udvar                 Vote_lcapUdvar                 Voting_barUdvar                 Vote_rcap 
Renier Laroche
Udvar                 Vote_lcapUdvar                 Voting_barUdvar                 Vote_rcap 
Calla Tor
Udvar                 Vote_lcapUdvar                 Voting_barUdvar                 Vote_rcap 
Christopher Lade
Udvar                 Vote_lcapUdvar                 Voting_barUdvar                 Vote_rcap 
Amanda Blackwood
Udvar                 Vote_lcapUdvar                 Voting_barUdvar                 Vote_rcap 
Johnatan Winney
Udvar                 Vote_lcapUdvar                 Voting_barUdvar                 Vote_rcap 
Shay Doran
Udvar                 Vote_lcapUdvar                 Voting_barUdvar                 Vote_rcap 
Sybille A. Winternight
Udvar                 Vote_lcapUdvar                 Voting_barUdvar                 Vote_rcap 
Fey Thunderstorm
Udvar                 Vote_lcapUdvar                 Voting_barUdvar                 Vote_rcap 
Testvéroldalak


 

 Udvar

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2012. Jul. 16.

Udvar                 Empty
TémanyitásTárgy: Udvar    Udvar                 Icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 12:15 am

Fás, füves terület, hogy a diákok az óraközi szünetekben jól érezhessék magukat.
Vissza az elejére Go down
https://nightshade-bane.hungarianforum.net
Renier Laroche
Őrző
Őrző
Renier Laroche


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vail-Bane falka területe, vagy nem?!

Udvar                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar                 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 7:52 am

Calla  &  Ren

Semleges terület közé sorolandó a suli is, ahová akármelyik faj, akármelyik tagja járhatott. Egy szabály volt: ami sulin kívül történik, az itt nem történhet meg. Teljes titokban kellett tűrnünk, hogy akár egy fiatal, falka nélküli vérfarkas nap, mint nap erre lébecoljon.
A nyári suli egyik előnye, hogy a jó tanulók, akik naphosszat az idegeimre mennek, most nincsenek itt. Most csakis azok vannak, akik nem tartoznak a túl agyasak közé, vagy a tanidő nagy részét nem a tanulással "pazarolták el".
Egy-egy óra között akár órák is lehettek, hiszen csak azokon az órákon kellett részt venned, ahol tanulmányi eredményed nem lett túl fényes.
Amikor kicsöngettek, felkaptam azt az egy füzetet, amivel letudtam a tancsomag témát, a tollat farmerom zsebébe nyomtam, s amilyen gyorsan csak tudtam, eltűntem a teremből. Keresztül az épületen, ki az udvarra. Három pad fogott közre egy asztalt, én ezt céloztam be magamnak. Ez az udvar hátsó részén volt, távolabb a nyüzsgéstől. Amikor az asztal mellé értem, egy egyszerű mozdulattal terültem rajta el, s arccal az ég felé fordulva lehunytam szemeim. Nem kellett sok idő, mellkasom egyenletesen süllyedt le és fel, míg éreztem, ahogy úrrá lesz rajtam a fáradtság, és félálomba nem merültem.
Nem telt sok időbe, lépteket hallottam, de nem mozdultam, lehunyt szemmel, akár egy kivasalt róka feküdtem, s amikor hallottam, hogy a levegőben megsuhan valakinek a keze, csukott szemmel elkaptam kezét, és erősen megszorítottam.
-A helyedben én nem tenném.-jegyzem meg, majd lassan elengedem a minden bizonnyal női kezet, és továbbra sem zavartatom magam.
Vissza az elejére Go down
Calla Tor
Őrző
Őrző
Calla Tor


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2012. Jul. 26.

Udvar                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar                 Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 6:43 am

Renier & Calla


Fogalmam sem volt mit keresek itt, hiszen remek évem lett, de valami mégis ide húzott ma. Nem gondoltam volna, hogy a suliban tengetem a napjaimat, mikor nyári szünet van. De mikor megláttam Rent kilépni a suliból elvigyorodtam. Direkt nem akartam, hogy meglásson, de én követtem. Az udvarra igyekezett, én pedig utána. Vártam egy kicsit, minden bizonnyal szundítani akart, de én ebbe is bele tudok zavarni, ha tetszik ha nem. Ezért indulok is feléje, az sem érdekel, ha meghall. Már emeltem a kezem, hogy megvicceljem, mire ő is akcióba lendült, elvigyorodtam ahogy megszólalt,valójában már hetek óta nem láttam, ezért jó lesz kicsit felcukkolni, hiszen megtehetem.
-Aha, te sem gondoltad komolyan, hogy nem tenném meg.-közlöm nyugodtan, és újra felé nyúlok, remélve, hogy most igen is elérem és megpöccinthetem az orrát. Aztán hátra is ugrok, hogy legyen időm védekezni ha arról van szó. Mindent kinézek Renier Laroche-ból, szóval jobb a biztosabb.
-Mondtam már, hogy figyelj az órákon nem? Nem az én s3ggem kellene bámulnod, és akkor nem kellene ilyenkor benn lenned. Ilyenkor az erdőben lenne a helyed. Jut eszembe Dax egy kicsit... Megint neveletlen.-magyarázom nemes egyszerűséggel, majd leülök a fűbe, és tépkedni kezdem.
Vissza az elejére Go down
Renier Laroche
Őrző
Őrző
Renier Laroche


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vail-Bane falka területe, vagy nem?!

Udvar                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar                 Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 6:59 am

Calla  &  Ren

Valahogy éreztem, hogy hiú remény azt hinni, hogy lesz egy kis szabadidőm némi pihenéssel fűszerezve. A lépések hallatán tudtam, tíz percél több időt nem szánhattam erre.
Könnyed mozdulattal kaptam el a minden bizonnyal női élőlényhez tartozó kezet, majd egy nem túl kedves megjegyzés kíséretében annyiban is hagytam a dolgot. Szemeim továbbra sem nyitottam ki, de miután megszólalt a lány, tudtam nem lesz többé nyugtom ezen a napon.
Mikor végre eléri célját, és megpöccinti az orrom, felhorkanok, de szemeim továbbra is csukva tartom.
-Hidd el, nem a te s'gged bámulom, mert valljuk be ebben a suliban vannak jobb fenekek is.-csapom le a labdát, miközben egy könnyed mozdulattal felülök, és rákacsintok. Úgy igazságos, ha én is húzgálom a haját, nem csak ő játszik velem.
-Unalmas, mint az őrjáratok többsége. Mostanában szinte senki nincs az erdőben.-jegyzem meg és hatalmasat ásítok. Kezeim a magasba emelve kinyújtózok, s a szőkére pillantok.
-Megint kanos? Már megbocsáss, de ez ellen Én aligha tehetek bármit is. Kellene neki egy jó nő, meg egy kiadós ágytorna. Majd kiéli magát, ha lesz rá ideje. Ha pedig valami bajod van vele, azt vele közöld, ne velem.-hervad le arcomról a vigyorom, miközben összevonom szemöldököm.
-A Falka strébere mit keres itt ilyenkor?-érdeklődöm tőle, bár kérdésem nem sértő, normális emberek biztos annak találnák. Még jó, hogy jelen állás szerint egy normális ember sincs a környéken.
Vissza az elejére Go down
Calla Tor
Őrző
Őrző
Calla Tor


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2012. Jul. 26.

Udvar                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar                 Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 7:21 am

Valahogy nem értem Rent de nem is akarom, mert hogy minek. Mikor visszaszól szinte egyből mellre szívom a dolgot.
-Szóval igaz, magasról tojsz te ara, hogy mit mondanak a Vigyázók. Végül is neked nem lételemed, hogy olyan jó legyen bármi is. Amúgy meg, nem kanos, csak pimasz... De ahogy gondolod, te vagy az alfája!-vonom fel a szemöldököm szépen, és vigyorogva nézek rá.
-Bár akit a tanulás köt le, nem tud a Falkájával foglalkozni. Ne csajozz, tanulj! Hányszor mondták már? De makacs vagy, mint az öszvér, szóval magadra vess!-hangom semleges, jóformán szórakozok Ren felfogásán, illetve annyira nem is érdekel, hogy kinek a fenekét bámulja. Amúgy sem tartom méltónak rá, hogy az én párom legyen, meg még ráérek, talán addigra Ő is a fejéhez kap. Kérdésére kuncogni kezdek, majd összeütöm a kezeimet.
-Hát, gondoltam megnézem idén is olyan ügyes vagy-e, hogy nyáron is iskolában legyél. Amúgy meg bejöttem elkérni pár anyagot jövőre, csak tudom, hogy a tanár még nincs benn. Majd egy óra múlva jön, szóval addig boldogítalak, vagy akár el is mehetsz.-vigyorgok rá önelégülten, majd egy marék füvet dobok felé, felállok és elindulok az udvar azon része felé, ahová csak azok járnak, akiknek ott is volt már dolguk, hiszen az belenyúlik az erdőbe.
Vissza az elejére Go down
Renier Laroche
Őrző
Őrző
Renier Laroche


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vail-Bane falka területe, vagy nem?!

Udvar                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar                 Icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 11:32 pm

Calla  &  Ren

Szem forgatva nézek rá, és felsóhajtok. Elegem volt, hogy ő is szekált, ahogy mindenki más. Nem buktam meg, jobb érettségi reményében ültem órákon még a nyári szünetemben is.
-Az alfája vagyok, nem az apja és nem a bébicsősze. Elég nagy már ahhoz, hogy eldöntse mi jó neki és mi nem. Mellesleg nem sz@rok a Vigyázókra, de nem fogok eléjük vörös szőnyeget gördíteni, amiért az egész életünk elrontják, megmondják mit csináljunk, és hogyan. -mordulok fel, s tekintetemben megcsillan a farkas.
Hangosan elnevettem magam, s ennek köszönhetően majdnem újra az asztalra feküdtem.
-Te beszélsz itt nekem makacsságról? Már megbocsáss, de szüzességi bizonyítványom már nincs. Viszont kikérem magamnak, holmi jöttment sz@jhával nem kezdek ki. Javaslom menj el néha te is szórakozni, és ne mindig azon parázz, hogy mi van a falkával. Rosszabb vagy, mint az őseink, meg a nagyfőnökök.-adok egy kedves tanácsot, miközben veszek egy mély levegőt, és igyekszem nem felrobbanni attól, hogy mit is gondolok.
Felsóhajtottam, s végül visszadőltem a padra. Semmi másra nem vágytam, csak egy kis nyugalomra a gondolataimmal, erre jön ez a nő, és még neki áll feljebb.
-Három óra múlva lesz csak órám. Ennyi idő alatt még ha akarsz, meg is ölhetsz. Neked úgy is így lenne könnyebb.-csukom le szemeim, s egyenletes ki-be légzést követően élvezem, a semmittevést. Vagyis inkább próbálom élvezni.
Vissza az elejére Go down
Calla Tor
Őrző
Őrző
Calla Tor


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2012. Jul. 26.

Udvar                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar                 Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 4:41 am

Szinte nem is figyelek Renre, néha tényleg igazán bosszantó tud lenni, de most nem is érdekel. Hagyom, hogy beszéljen, miközben lassan eldöntöm, hogy itt hagyom a f3nébe. Viszont még hallótávolságon belül kapom el az utolsó mondatát. Villámgyorsan perdülök meg sarkaimon, szemeim megvillannak, majd egy pillanat múlva már egy fehér farkas veti rá magát Renierre. Fogaim a torka felett csattognak, haragosan nézek rá, még így is. Arany szemeimmel tartom fogva az ő sötétjét, az arcába lihegek, aztán visszaváltozok, a csípőjén ülök, a lendület a földre vitt minket, kezeit lefogom, de csak az egyik kezemmel. Aztán szabad kezem az arca felé lendül.
-Még mindig arcátlan vagy Renier! Mond miből gondolod, hogy meg akarlak ölni? Istenem te tök idióta vagy!-közlöm vele ingerülten, majd leszállok róla mielőtt bármit is tehetne. Tudja nagyon jól, hogy sosem tenném meg, de nem törődök bele abba, hogy ő lesz a társam. Elfogadtam, de nem tudok beletörődni. Dühösen túrok bele a hajamba, majd eltűnök a fiú szeme elől. Tudom, hogy ezt nem hagyja megtorlatlanul, de nem érdekel, majd rájön a dologra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Udvar                 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar    Udvar                 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Udvar
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Udvar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nightshade-Bane :: Játéktér: Vail :: Hegyi Iskola-
Ugrás: