Nightshade-Bane
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nightshade-Bane

Vérfarkasok, keresők és őrzők, tudod mi vár rád? Gyere és győződj meg róla!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Csüt. Ápr. 08, 2021 8:48 pm-kor volt itt.
Chat
Legutóbbi témák
» Arrow frpg
Calla Tor                Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 11:51 pm by Vendég

» Prison - éld az életed!
Calla Tor                Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 8:31 am by Vendég

» Teen Wolf FRGP
Calla Tor                Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 9:45 am by Vendég

» Udvar
Calla Tor                Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 4:41 am by Calla Tor

» Aranyköpetek
Calla Tor                Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 7:58 am by Admin

» Vampire Diariess
Calla Tor                Icon_minitimeVas. Júl. 21, 2013 12:49 am by Vendég

» Rutger Thompson
Calla Tor                Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 2:37 am by Rutger Thompson

» Stuart Kallehen
Calla Tor                Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 1:27 am by Stuart Kallehen

» Calla Tor fekete naplója
Calla Tor                Icon_minitimePént. Júl. 12, 2013 12:07 am by Calla Tor

Statistics
Összesen 16 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Erica Shepherd

Jelenleg összesen 328 hozzászólás olvasható. in 188 subjects
Top posters
Admin
Calla Tor                Vote_lcapCalla Tor                Voting_barCalla Tor                Vote_rcap 
Lorien
Calla Tor                Vote_lcapCalla Tor                Voting_barCalla Tor                Vote_rcap 
Renier Laroche
Calla Tor                Vote_lcapCalla Tor                Voting_barCalla Tor                Vote_rcap 
Calla Tor
Calla Tor                Vote_lcapCalla Tor                Voting_barCalla Tor                Vote_rcap 
Christopher Lade
Calla Tor                Vote_lcapCalla Tor                Voting_barCalla Tor                Vote_rcap 
Amanda Blackwood
Calla Tor                Vote_lcapCalla Tor                Voting_barCalla Tor                Vote_rcap 
Johnatan Winney
Calla Tor                Vote_lcapCalla Tor                Voting_barCalla Tor                Vote_rcap 
Shay Doran
Calla Tor                Vote_lcapCalla Tor                Voting_barCalla Tor                Vote_rcap 
Sybille A. Winternight
Calla Tor                Vote_lcapCalla Tor                Voting_barCalla Tor                Vote_rcap 
Fey Thunderstorm
Calla Tor                Vote_lcapCalla Tor                Voting_barCalla Tor                Vote_rcap 
Testvéroldalak


 

 Calla Tor

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Calla Tor
Őrző
Őrző
Calla Tor


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2012. Jul. 26.

Calla Tor                Empty
TémanyitásTárgy: Calla Tor    Calla Tor                Icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 10:56 pm

Calla (Lily) Tor

Calla Tor                Tumblr_m1f97u03e71r9c0wt

Calla Tor                QWbfo

Név: Calla Tor
Kor: 17
Nem:
Faj: Őrző
Születési hely; idő: Vailban született 1995 október 31.
Átváltozás éve: Őrzőnek született.

Calla Tor                MD7Cq

Jellem: Ha Calla-val valaki először találkozik, akkor megtapasztalhatja hűvös jellemét, nem szeret azonnal barátságokba bonyolódni. Először kiismeri az adott személyt, és levonja a következtetést. Ha rájön, hogy nem bízhat meg a személyben, akkor többet látni sem szeretné. Viszont fordított esetben, ha úgy hozná a sors akkor bizalmas barátságokat lehet kötni vele, és minden buliban benne van. Ha megbízik valakiben, de elárulják, akkor isten nyugosztalja a szegény lelket, ha Calla elé kerül. A lánnyal mindent meg lehet beszélni, és jó titok tartó, szóval bizalommal ki lehet mondani róla, hogy meg lehet bízni benne. Minden helyzetben állja a sarat, és ha úgy adódik, ki tudja magyarázni magát bármilyen helyzetből, úgy, hogy a valós dolgokat szépen elködösíti. Viszont mivel öccsével igen szoros a kapcsolatuk, és mindent megbeszél vele, így könnyebben át tudja vészelni a nehéz időszakokat. Ha valaki megismeri Calla-t, rájön, hogy nem egy átlag emberrel beszélget. A lány komolyabb, mint a kora beli diákok és sokkal okosabbnak is tűnik. Mindig megfontoltan beszél és cselekszik, de ez mellett nyílt az emberekkel. Nem visszahúzódó, szívesen ismerkedik, de a barátság nála már egy olyan lépcsőfok, ahová nehéz feljutni, de aki oda kerül, az számíthat rá a jövőben, mert kiérdemli a segítségét. Sokszor nagyon makacs és határozott, ezen kívül amit kitűz maga elé célnak, azt meg is valósítja. Mindig megmondja a véleményét és hogy ha a helyzet úgy kívánja, akkor akár erőszakot is alkalmaz annak érdekében, hogy bizonyítsa igazát.

Külső: 1,75 magas, gyönyörű szőke hajjal rendelkezik. Nőiesen karcsú és sportos egyaránt az Őrzők kiváltsága miatt. Szeret lazán, nem túl nőiesen öltözni, ám anyja Naomi ebbe hamarosan bele fog szólni, hiszen egy alfának igen is szépen kell kinéznie. Calla mégis lázadni fog, mert nem tűri ha beleszólnak a dolgába. Kékes szemmel rendelkezik, ami farkas alakjában néha barnás árnyalatot vesz fel. Arca szív alakú, ritkán mosolyog, de olyankor úgy néz ki, mintha egy belső lámpát gyújtottak volna fel benne.

Különleges képesség: -
Play by: Claire Holt
Titulus: Nightmare

Calla Tor                Uulof

Anya: Naomi Tor; 45; A kapcsolatunk nem túl virágzó.
Apa: Stephen Tor; 50; Elvannak egymással.
Testvérek: Ansel Tor; 14; a legjobb testvérek
Egyéb hozzátartozók: Renier Laroche, Brynn, majd később Shay

Calla Tor                B2Def

Múlt:
Ide s tova 17éve születtem, hamarosan 18 leszek, és ez kicsit zavaró, hiszen akkor hozzámegyek a rivális falka fiatal alfájához. Igen, én is alfa vagyok, a Nightshade-ek alfa nősténye. Brynn az én jobb kezem, a bétám aki ha kell előbb halna meg, minthogy eláruljon engem. Anyámmal nem jövök ki túl jól, állandó jelleggel arról beszél, hogy hogyan kéne mutatkoznom az iskolában, és bárhol máshol. Az idegeimre megy Naomi ezzel, de talán majd leszokik róla, minden nap ezért imádkozok. Apámmal nincs ennyi gond, ő csak elvárja, hogy megfeleljek a követelményeknek. Tehát a szülő téma kivesézve. Térjünk vissza oda, hogy mit is kellene még mondanom. A fiatal Nightshade-ek... Öten vagyunk összesen. Ansel az öcsém, Brynn a bétám, Fey aki inkább cselekszik, mint beszél, és Mason aki igazán vicces tud lenni. A fiatalok és a felnőttek is egy vigyázó alá tartozunk, név szerint pedig Lumine Nightshade alá. Ő az aki jogosan parancsolhat a falkának, az egyesülésig még őt szolgálom, aztán ki tudja kinek tartozom majd hűséggel. Nem tetszik ez a dolog, nagyon sok mindenről nem tudunk arról, hogy hogyan is történik az új falka alakulása, semmit nem mondanak el belőle, anyámból sem tudok semmit kihúzni. Imádok farkas alakban száguldani, őrködni Haldis körül, ahogy a kora reggeli napfény melegíti fel a bundámat... Leírhatatlan érzés. Általában vasárnap vagyok őrjáraton, és inkább Brynnel, az öcsém Masonnel megy mindig, Fey pedig ha jól emlékszem az anyukájával. Mikor Brynnel vagyok mindig felengedek, tudom, hogy vele kicsit elengedhetem magam, akkor nem kell Renierre gondolnom, meg a közelgő egyesülésre. Brynn mellett mindig jó hangulatom van, és úgy érzem még élek. A suliban Ren közelében feszengek, és nem tudom, hogy mi lenne a legjobb, hogy ne kerüljek a hatása alá. Amúgy is szoknyapecér ez pedig kicsit nagyon is zavar. Remélem változik, mert ha nem, akkor erősen elgondolkozom a jövőn, hogy valójában ezt akarom-e. Az emberekkel nem keveredünk, sőt félnek is tőlünk ezért nem kell velük barátkozni. A vigyázók gyerekei is hozzánk járnak, Logan Bane például az osztályomba, a hideg futkos a hátamon amikor meglátom, az apjáról Efronról már hallottam, de még sosem láttam. A hallott hírek alapján nem is akarok találkozni vele. Hagyjuk is az egészet, csak felbosszantom magam, most épp azon agyalok, hogy hogyan szóljak az öcsémre, amiért túl hangosan hallgat zenét... Tudhatná már, hogy a farkas ösztönök miatt jobban hallunk. Imádom reggel a kávé ízét és szeretek inkább sportosan, mint nőiesen öltözködni, ez viszont anyámnál a hisztériát váltja ki valamilyen okból... Most viszont indulok az őrjáratra...

Példajáték: Egy évvel ezelőtt történt minden, gyönyörű havas vasárnap reggelre ébredtem, az én napom, mikor végre kiszabadulok otthonról. Bryn már várt rám a reggeliző asztalnál, szokás szerint letrappoltam a lépcsőn, vidáman ültem le az asztalhoz és magam elé kaptam a kalácsot és a lekvárt, elvettem egy bögrét, és a kávéból töltöttem bele. Bryn csendben várakozott míg megreggeliztem, Ansel néha belekotyogott a beszélgetésünkbe, de mikor rávicsorogtam inkább elhúzta a csíkot. Amint végeztem, felvettem a bakancsomat, és egy kabátot, végül a bétámmal az oldalamon léptem ki a házunkból. Amint megtettünk két lépést farkas alakot öltöttünk, és futásnak eredtünk, együtt a két nőstény farkas, olyan sebesen, mint a szél... Nem volt párunk a futásban. Szélsebesen szántottuk az utat, és olyan havat vertünk magunk mögött, amit még soha senki nem látott. A Haldis hegység felé vettük az irányt, mint mindig, szaglásztunk, nem jártak-e erre keresők, nem találtunk semmit, így úgy döntöttünk, hogy eszünk valamit, kezdésnek egy nyúl volt az áldozat, majd fiatal szarvasbikát, ahogy kiválasztottunk, szépen el is tereltük a csordától, ám új illat töltötte be az orrom, felmordultam, ekkor tört elő a fiatal Bane-ek alfája az ő bétájával, gondolták, hogy segítenek nekünk, de ez nagyon nem tetszett. Ren így is bökte a csőrömet, nem hittem el, hogy egy perc nyugtom nem lehet. Bryn próbált megnyugtatni, mikor négyen leterítettük a szarvast, de én ellenségesen morogtam tovább. Ekkor Ren mellém lépett, és hozzám dörgölődzött, megráztam magam, és elugrottam mellőle. Rávicsorogtam, majd a földhöz lapulva a szarvashoz közelítettem, ám Ren mindig elém lépett. A következő elém lépésnél kilőttem magam, és rárontottam, nem érdekelt, hogy beszélni akar velem, éhes voltam, és belerondítottak. Összegabalyodva hemperedtünk lefelé, és mikor megálltunk, sikerült nekem felül kerekednem rajta. Tudtam, hogy erősebb, hiszen hím, de nem fogom hagyni, hogy maga alá gyűrjön. Fogaim centikre csattogtak a torkától, mire Bryn és Dax odaértek. Nagy nehezen szétválasztottak minket, Ren ember formát öltött, és nevetni kezdett, én továbbra is a fehér farkas maradtam. Morogtam és vicsorogtam, még akkor is, mikor Ren megindult felém, halkan beszélve. Megráztam a fejem, vakkantottam egyet, és visszaiszkoltam a tetemhez, hogy végre jól lakhassak. Eközben a fejemben visszhangoztak Bryn szavai, örültem, hogy nem kell válaszolnom, csak meghallgatnom őt. Mikor befejezte a kis monológját én is jól laktam. Dax jókat mulatott azon, amire Bryn felhívta a figyelmem, de annyira nem érdekelt. Elhátráltam a tetemtől, majd alakot váltottam.
-Majd legközelebb bejelented, hogy mikor akarsz velem beszélni Bane!-néztem vészt jóslón Renre, és egy sátáni kacaj kíséretében intettem a bétámnak, hogy mehetünk, újra farkas lettem, és neki indultam a hazafelé vezető útnak. Pillanatokkal később meghallottam Ren gondolatait, csak hozzám beszélt, morogni támadt kedvem, de mégsem tettem, egykedvűen haladtam Bryn mellett, míg meg nem álltam egy pillanatra. Beleszagoltam a levegőbe, és felvonyítottam, Bryn azonnal megállt, és felém fordult, pillanatokkal később Ren és Dax is mellettünk teremtek. Egy kereső van a közelben, én pedig tisztán éreztem a szagát, a következő pillanatban már a többiek is, elindultam, ők pedig utánam, hogy megtaláljuk az ellenséget.
Vissza az elejére Go down
Lorien
Admin
Admin
Lorien


Hozzászólások száma : 91
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Mindenhol?!

Calla Tor                Empty
TémanyitásTárgy: Re: Calla Tor    Calla Tor                Icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 7:57 pm

Calla Tor                2ujs2s8

Nos ismételten csak írnék, hiszen bár a kép mindent elárul, véleményt nem mond. Először is üdvözöllek, mint a Nightshade fiatal alfáját. Másodszor: Az előtörténeted tetszett, és ebből az egészből a példa játékodat emelném ki.
Tehát az előtörténeted ELFOGADVA, irány a játéktér.

Ház ügyben majd tanácskozunk.

Jó játékot, aztán csak óvatosan Ren-nel. Wink

Üdvözlettel: Lorien
Vissza az elejére Go down
 
Calla Tor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Calla Tor fekete naplója
» Calla Tor és Renier Laroche egy alternatív világban

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nightshade-Bane :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Nightshade falka tagjai-
Ugrás: