Nightshade-Bane
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nightshade-Bane

Vérfarkasok, keresők és őrzők, tudod mi vár rád? Gyere és győződj meg róla!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Csüt. Ápr. 08, 2021 8:48 pm-kor volt itt.
Chat
Legutóbbi témák
» Arrow frpg
Fekete Macsek kiskocsma Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 11:51 pm by Vendég

» Prison - éld az életed!
Fekete Macsek kiskocsma Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 8:31 am by Vendég

» Teen Wolf FRGP
Fekete Macsek kiskocsma Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 9:45 am by Vendég

» Udvar
Fekete Macsek kiskocsma Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 4:41 am by Calla Tor

» Aranyköpetek
Fekete Macsek kiskocsma Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 7:58 am by Admin

» Vampire Diariess
Fekete Macsek kiskocsma Icon_minitimeVas. Júl. 21, 2013 12:49 am by Vendég

» Rutger Thompson
Fekete Macsek kiskocsma Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 2:37 am by Rutger Thompson

» Stuart Kallehen
Fekete Macsek kiskocsma Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 1:27 am by Stuart Kallehen

» Calla Tor fekete naplója
Fekete Macsek kiskocsma Icon_minitimePént. Júl. 12, 2013 12:07 am by Calla Tor

Statistics
Összesen 16 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Erica Shepherd

Jelenleg összesen 328 hozzászólás olvasható. in 188 subjects
Top posters
Admin
Fekete Macsek kiskocsma Vote_lcapFekete Macsek kiskocsma Voting_barFekete Macsek kiskocsma Vote_rcap 
Lorien
Fekete Macsek kiskocsma Vote_lcapFekete Macsek kiskocsma Voting_barFekete Macsek kiskocsma Vote_rcap 
Renier Laroche
Fekete Macsek kiskocsma Vote_lcapFekete Macsek kiskocsma Voting_barFekete Macsek kiskocsma Vote_rcap 
Calla Tor
Fekete Macsek kiskocsma Vote_lcapFekete Macsek kiskocsma Voting_barFekete Macsek kiskocsma Vote_rcap 
Christopher Lade
Fekete Macsek kiskocsma Vote_lcapFekete Macsek kiskocsma Voting_barFekete Macsek kiskocsma Vote_rcap 
Amanda Blackwood
Fekete Macsek kiskocsma Vote_lcapFekete Macsek kiskocsma Voting_barFekete Macsek kiskocsma Vote_rcap 
Johnatan Winney
Fekete Macsek kiskocsma Vote_lcapFekete Macsek kiskocsma Voting_barFekete Macsek kiskocsma Vote_rcap 
Shay Doran
Fekete Macsek kiskocsma Vote_lcapFekete Macsek kiskocsma Voting_barFekete Macsek kiskocsma Vote_rcap 
Sybille A. Winternight
Fekete Macsek kiskocsma Vote_lcapFekete Macsek kiskocsma Voting_barFekete Macsek kiskocsma Vote_rcap 
Fey Thunderstorm
Fekete Macsek kiskocsma Vote_lcapFekete Macsek kiskocsma Voting_barFekete Macsek kiskocsma Vote_rcap 
Testvéroldalak


 

 Fekete Macsek kiskocsma

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2012. Jul. 16.

Fekete Macsek kiskocsma Empty
TémanyitásTárgy: Fekete Macsek kiskocsma   Fekete Macsek kiskocsma Icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 9:55 pm

Ahogy a megnevezés is mutatja, egy egyszerű és barátságos kiskocsma. Alkohol bűzzel megfűszerezve, igazi éjjeli "lepkéknek".
Vissza az elejére Go down
https://nightshade-bane.hungarianforum.net
Christopher Lade
Vérfarkas
Vérfarkas
Christopher Lade


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2012. Jul. 29.

Fekete Macsek kiskocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete Macsek kiskocsma   Fekete Macsek kiskocsma Icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 7:32 am

Már szinte szokásommá volt a kocsmázás. Mivel pénzem volt dögivel és a piát is kiadták, miért ne csináltam volna? A Macsekban már ismert személyiség voltam, bírták a pultosok a búrámat, mert tele voltam pénzzel. Most is alig léptem be, máris messziről integetett nekem a pultos pali, akinek felesleges volt tudnom a nevét, mert nem ismerkedni jártam ide. Még, hogy én vegyüljek egy csapat alkoholistával... még mit nem! Rágyújtottam egy cigarettára, aminek a füstjét hosszú ideig szívtam be, majd a pulthoz sétáltam.
- Vodka-szóda, mint minden nap.- vetem oda foghegyről. A legtöbb halandó embert még annyira se tartottam, hogy kitöröljem vele a s€ggem. A pultos csávó kitolta elém a poharat, majd én azon kezdtem gondolkodni, hogy kéne valami kaja után néznem az erdőbe. Szegény, szerencsétlen emberek! Van belőlük elég, még itt is. Majd este valakit becsalogatok, hiszen most, fényes nappal nem mocskolom be a kezem. Ráadásul ha lebukok akkor még a falka is berág rám. Kell ez nekem? Na még szép, hogy nem. Mondjuk így jobban belegondolva, nem csak a falka rágna be rám, hanem a Nightshade-k meg a Bane-k is. Mert akkor ők is lelepleződnének... fényes nappal jobb kerülni a feltűnést, ezzel teljesen egyet kell értenem. Az éjjel meg csinálhatok amihez csak kedvem szottyan... senki nem fog tudni leleplezni. Mivel itt még híres emberek sincsenek, nem kavar nagy port ha esetleg valaki eltűnik. Akárhogy nézzük, Vail a világ legelőnyösebb helye egy magamfajta lénynek.
Vissza az elejére Go down
Johnatan Winney
Admin
Admin
Johnatan Winney


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Jul. 16.

Fekete Macsek kiskocsma Empty
TémanyitásTárgy: #001   Fekete Macsek kiskocsma Icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 7:55 am

~Chris~

Nem volt nagyon sok kedvem ahhoz, hogy most valami puccos helyre menjek. Hosszú út után megérkeztem erre a helyre elég zabos is voltam ami azt illeti. Cserben hagytam a bandát és nem teljesítettem a küldetést.. de ez történik ha egy isten verte helyre küldenek engem, ahol még leinni sem tudom magam tisztességesen. Az itteni helyen kaptam egy kis kocsmát na ez az végre egy nekem való hely. Nem is fordult meg a fejemben, hogy ne menjek be.. már lassan minden bajom van a cigi és a fű hiánytól. Belépek az ajtón, mint a többi kocsmában a füst a szokásos, késsel vágni lehetne. Na de nem gond az ilyen helyeket szeretem én, nagyon is bele illek a társaságba. A pultot veszem ki célomnak, még mielőtt oda mennék egy nem feltűnő mozdulattal, ellenőrzöm pisztolyomat. Minden a helyén van-e nem szeretném ha észre vennék mi van nálam. A pult mellet volt egy férfi, mivel nem ismerek itt senkit nagy hangsúlyt nem vetettem rá. De már nagyon nem jön be nekem ez a srác. Ki jönne is barátkozni? Kell a halálnak barátok, csak is arra jók, hogy hátba szúrjanak amikor nem figyel az ember. Mivel eléggé mérges voltam gondoltam kicsit levezetem a feszültséget ahogyan elmegyek a férfi mellett egy kicsit megtolom vállal egy mosollyal az arcomon. A pultos felé nézek, a másik férfit figyelembe sem véve.
-Vodkát, tisztán.
Válaszoltam röviden és vártam, hogy kezembe nyomja az italt valami melót is kellene keresni. Ha már bérgyilkos vagyok üzem a szakmát.
Vissza az elejére Go down
Christopher Lade
Vérfarkas
Vérfarkas
Christopher Lade


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2012. Jul. 29.

Fekete Macsek kiskocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete Macsek kiskocsma   Fekete Macsek kiskocsma Icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 8:37 am

Éppen belekortyoltam a piámba, amikor valaki hátulról belém jött. Visszaköptem a vodka-szódát, majd higgadtan letettem a pultra. Keménykedni akar a gyerek?
- Figyu te.... tÜköm se tudja kicsoda, tudd, hogy hol a helyed és ne gyere belém, mert balhét találok csapni... attól, hogy valaki felhúzta azt az okos agyadat ne rajtam vezesd le a dühödet, mert neked találok menni és azt nem köszönöd meg, garantálom.- mondom halkan, majd a pultos felé intettem
- Az úr a vendégem.- mondom neki, hogy ennek a pÜcsnek a fogyasztását is a számlámra írja.
- Kinek a számlájára írjam?- kérdezi az a szerencsétlen a pult mögül. Végül is logikus, hogy megkérdezi; van amikor az öcsém vagy apám számlájára íratom azt, amit fogyasztok.
- Christopher Lade. Majd rendezem.- mondom és a férfihez fordultam. Igen nagyra van magával, meg kéne egy kicsit nevelnem. Persze, itt civilek előtt nem alakulhatok át farkassá s szaggathatom darabokra, csak azért mert nagy a pofája. Majd elnémítom valamikor máshol.
- Ki vagy, és miért van ilyen nagy arcod?- kérdezem lekezelő hangon. Tudtam, hogy nálam idősebb, de akárhogyan nézzük az erőviszonyokat, alul maradna a küzdelmekben. Lehet akár szellemvadász is, 50 év tapasztalattal, akkor is megverem.
- Óvatosan ám, ez a város tele van titokkal és veszélyekkel. Emberek sorra tűnnek el és senki nem tudja, hogy mi folyik itt. Lehet, hogy te haver, vagy én leszek a következő. Szóval nem mindegy ám, hogy kibe kötsz bele. Most szerencséd volt, de legközelebb már nem biztos, hogy az lesz.- alig vártam, hogy éjjel jöjjön nekem és akkor apró kis húscafatokra szaggathassam.
- Szóval jobb ha vigyázol a tetteiddel. Szerencséd volt velem. Ne köss bele olyanba akit nem ismersz, mert igen megjárhatod. Ha nem haragszol, én most lelépnék, igyál a számlámra, majd rendezem. Fogadd ezt üdvözlő ajándékként tőlem.- mondom, de a hangom gúnyosan csengett. Felhajtottam a piámat, elnyomtam a cigimet és leléptem.
// Sötét erdő //
Vissza az elejére Go down
Johnatan Winney
Admin
Admin
Johnatan Winney


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2012. Jul. 16.

Fekete Macsek kiskocsma Empty
TémanyitásTárgy: #002   Fekete Macsek kiskocsma Icon_minitimePént. Aug. 10, 2012 6:34 am

Elmosolyodtam a gyereken én már régen túl vagyok azon, hogy képes legyen bárki is megbántani szavakkal. Egyáltalán bántani is. Élveztem most a fejemet, hogy jól fel tudtam húzni.. uhh most be kellene rezelnem tőle? Kemény gyereknek érzi magát.
-Akármivel is van tele ez a lepratelep én akkor sem félek semmitől és senkitől ezt jobb ha megjegyzed.
Elmondott nekem egy kis papi beszédet aztán már el is ment innét, na aztán ilyen gyáva alak.
-Anyám asszony katonája.
Mondtam neki nem éreztem félelmet sem pedig semmit, csak adtam önmagamat, elmosolyodom a dolgon amit csinál. Áhh még ki is fizetni, igen ezt jól tette. Ingen pia a legjobb, mert azért nem kell fizetni. Olyanok számára nehéz az ilyet felfogni aki jó családba születik. Én a getóban nőttem fel és ilyen lettem egy kib@szott bérgyilkos aki ráadásul q@rva jó. Lehajtottam az italt és ki mentem az ajtón a gyerek útán. Hátha meg találom, szeretem felhúzni az embereket. Ez olyan velem született képesség, hogy az emberek idegeire megyek. De sajnos mikor ki értem már nem találtam itt remélhetőleg valahol utol érem.

/Omen Hegy/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fekete Macsek kiskocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fekete Macsek kiskocsma   Fekete Macsek kiskocsma Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fekete Macsek kiskocsma
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fekete Tőr Testvériség
» Calla Tor fekete naplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nightshade-Bane :: Játéktér: Vail :: Külváros-
Ugrás: