Nightshade-Bane
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nightshade-Bane

Vérfarkasok, keresők és őrzők, tudod mi vár rád? Gyere és győződj meg róla!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Csüt. Ápr. 08, 2021 8:48 pm-kor volt itt.
Chat
Legutóbbi témák
» Arrow frpg
Fey Thunderstorm Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 11:51 pm by Vendég

» Prison - éld az életed!
Fey Thunderstorm Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 8:31 am by Vendég

» Teen Wolf FRGP
Fey Thunderstorm Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 9:45 am by Vendég

» Udvar
Fey Thunderstorm Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 4:41 am by Calla Tor

» Aranyköpetek
Fey Thunderstorm Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 7:58 am by Admin

» Vampire Diariess
Fey Thunderstorm Icon_minitimeVas. Júl. 21, 2013 12:49 am by Vendég

» Rutger Thompson
Fey Thunderstorm Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 2:37 am by Rutger Thompson

» Stuart Kallehen
Fey Thunderstorm Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 1:27 am by Stuart Kallehen

» Calla Tor fekete naplója
Fey Thunderstorm Icon_minitimePént. Júl. 12, 2013 12:07 am by Calla Tor

Statistics
Összesen 16 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Erica Shepherd

Jelenleg összesen 328 hozzászólás olvasható. in 188 subjects
Top posters
Admin
Fey Thunderstorm Vote_lcapFey Thunderstorm Voting_barFey Thunderstorm Vote_rcap 
Lorien
Fey Thunderstorm Vote_lcapFey Thunderstorm Voting_barFey Thunderstorm Vote_rcap 
Renier Laroche
Fey Thunderstorm Vote_lcapFey Thunderstorm Voting_barFey Thunderstorm Vote_rcap 
Calla Tor
Fey Thunderstorm Vote_lcapFey Thunderstorm Voting_barFey Thunderstorm Vote_rcap 
Christopher Lade
Fey Thunderstorm Vote_lcapFey Thunderstorm Voting_barFey Thunderstorm Vote_rcap 
Amanda Blackwood
Fey Thunderstorm Vote_lcapFey Thunderstorm Voting_barFey Thunderstorm Vote_rcap 
Johnatan Winney
Fey Thunderstorm Vote_lcapFey Thunderstorm Voting_barFey Thunderstorm Vote_rcap 
Shay Doran
Fey Thunderstorm Vote_lcapFey Thunderstorm Voting_barFey Thunderstorm Vote_rcap 
Sybille A. Winternight
Fey Thunderstorm Vote_lcapFey Thunderstorm Voting_barFey Thunderstorm Vote_rcap 
Fey Thunderstorm
Fey Thunderstorm Vote_lcapFey Thunderstorm Voting_barFey Thunderstorm Vote_rcap 
Testvéroldalak


 

 Fey Thunderstorm

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Fey Thunderstorm
Őrző
Őrző
Fey Thunderstorm


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Jul. 10.
Tartózkodási hely : Vial

Fey Thunderstorm Empty
TémanyitásTárgy: Fey Thunderstorm   Fey Thunderstorm Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 6:34 am

FEY DINAH THUNDERSTORM


Fey Thunderstorm Feyy_www.kepfeltoltes.hu_







Fontosabb adataim


Név: Fey Dinah Thunderstorm
Kor: 18
Nem:
Faj: Őrző
Születési hely; idő: 1995. május. 21. Colorado, Vail
Átváltozás éve: Őrzőnek születtem





Én vagyok


Jellem: Mindenki hazudik magáról egy kicsit, amikor jellemzést ír. Én mit írhatnék? Sokan savanyú és undok személyiségnek tartanak csak, mert nem mosolygok eleget. Tehetek én róla, hogy nincs az életben min mosolyogni? Nevetni meg főleg nincs. Nem vagyok egy nagy társaság kedvelő személy, inkább elhúzódok a sarokba és figyelem, hogy ki mit csinál, aztán majd lesz, ami lesz. Nem szoktam fejjel rohanni a falnak... na, látjátok, így szoktak hazudni az emberek egy-egy jellem ábrázolásnál. Mivel igenis szoktam. A gondolkodást persze nem hanyagolom, de esetenként az a bizonyos fal jól megszokta bánni. Nem vagyok se naiv, se manipulatív. Ezek a jellemvonások állnak tőlem a legmesszebb. A legtöbben csöndesnek mondanak, de hát mindenki tudja, hogy a csöndes emberekből lesznek a legkiválóbb gyilkosok a világon. Azt viszont bevallom, hogy egy picit (nagyon) büszke vagyok arra, hogy én vagyok a legjobb harcos a falkában. Nem tartozok a vezető egyéniségek közé, ezért is szoktam minden parancsot betartani... általában. Persze, ez nem azt jelenti, hogy lázadó lennék, mert nem vagyok az. Csak vannak dolgok, amik nem tetszenek nekem. Imádom a szabadságot, és ahogy farkas alakban szabadon futhatok, ahogy a szél belekap a bundámba és megcirógatja azt. Ez az én örömöm.
Külső: Hosszú barna hajam, és zöld szemem szépen keretezi ovális arcomat. Vékony vagyok, de erős testfelépítésű, sportos. Simán leverem bármelyik pasit a falkából, hát akkor mit tenne ellenem egy ember... A ruháim általában a lazaságot tükrözik, az a szó, hogy elegancia nem szerepel a szótáramban. Bulizáshoz se szoktam mélyen dekoltált ruhákat felvenni. A túl díszített és habos babos dolgokat sem szeretem. Ha egyszer meglátsz egy ilyenben, biztos hogy fogadásból vettem fel, semmi más nem lehet a háttérben. Farkas alakom magas, erős és izmos. Színem pedig szürkésbarna.
Különleges képesség: -
Play by: Phoebe Tonkin






Kis / Nagy családom


Anya: Dinah Thunderstorm
Apa: Cole Thunderstorm
Testvérek: egyke vagyok
Egyéb hozzátartozók: a falka, később Dax





Történetem



A villámcsapás elnyomta a kisgyermek és a nő sírását. 1995. május 21.-e volt, késő éjszaka, a születésem pillanata. Nem hazudtoltam meg önmagamat, épp azon az éjszakán kellett világra jönnöm, amikor a legnagyobb vihar volt. Már akkor sem sírtam túl sokat, csak amennyit muszáj volt, majd abbahagytam és csöndben maradtam. Mindig is csöndes voltam, amit az apámtól örökölhettem. Ő sem egy nagy szám a beszélgetésekben, de ha tenni kell valamit akkor teszi is, mint én. Mindenben rá hasonlítok a legjobban. Tőle örököltem a szemem színét és barna hajamat is. Egyedül a nőies testalkatot nem, de még jó hogy. Néha bánom, hogy nőnek születtem, néha pedig nagyon is jó érzés. Visszatérve a születéshez, nem egy átlagos családba születtem. Minden eddigi felmenőm Őrző volt, csúnya szóval élve vérfarkas. Nem értem miért aggatják ránk ezt a nevet, amikor mi sokkal jobbak vagyunk náluk. Buta emberek... Már pisis koromban tudtam, hogy Calla falkájához fogok tartozni, Brynnel, Mason-el és Ansel-el együtt. Jó kis falka vagyunk mi persze minden falkában előfordulhatnak viták, de ezeket el kell fogadni. Ahogy a többieket is. Én általában elfogadok mindenkit, de csak miután ő elfogadott engem. Tudom, kicsit bonyolultan hangzik, de ha egyszer megérted már nem az. Talán a többi fiúnak a falkában nem tetszett, hogy én vagyok a legjobb harcos, de mit tegyek... az apám lánya vagyok, márpedig ő sem volt utolsó sosem. Ő tanított meg mindenre, aminek nagyon örülök. Az anyám kevésbé, mert igaz, hogy ő is Őrző, de őt egy kicsivel jobban izgatja, hogy miért nem hordok lányosabb ruhákat és miért nem járok többet társaságba. Neki ez mind, mind fontos, nekem nem. Most pedig egy közelgő házasság szélén vagyunk. Persze, nem én megyek férjhez, isten ments... még csak az kéne. Két falka egyesül, így jön létre, egy új. Mit ne mondjak, nem lelkesedek az ötletért, már csak, azért sem, mert a Bane falka tele van nagyképű suhancokkal. Nekem is nagy egy kicsit az orcám, ez igaz, de nem annyira, mint nekik. Csak rájuk kell nézni és máris átgondolod az életed. Kíváncsi vagyok mi fog végül kisülni ebből az egészből, szóval ,ami biztos. Én ott leszek mindenhol és figyelek.
Vissza az elejére Go down
Lorien
Admin
Admin
Lorien


Hozzászólások száma : 91
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Mindenhol?!

Fey Thunderstorm Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fey Thunderstorm   Fey Thunderstorm Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 6:43 am

Fey Thunderstorm 2ujs2s8

Kedves Fey Thunderstorm !

Az előtörténeted jó, nincs mibe belekötnöm. Köszöntünk a honlapon, s a falkánkban. Ház ügyben pm-ben értekezünk. Foglalj avi-t, és már el is szabadíthatod a "figyelőkéd".

Jó játékot: Lorien
Vissza az elejére Go down
 
Fey Thunderstorm
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nightshade-Bane :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterlapok :: Nightshade falka tagjai-
Ugrás: