Nightshade-Bane
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nightshade-Bane

Vérfarkasok, keresők és őrzők, tudod mi vár rád? Gyere és győződj meg róla!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Csüt. Ápr. 08, 2021 8:48 pm-kor volt itt.
Chat
Legutóbbi témák
» Arrow frpg
Fenris cseppkőbarlang Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 11:51 pm by Vendég

» Prison - éld az életed!
Fenris cseppkőbarlang Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 8:31 am by Vendég

» Teen Wolf FRGP
Fenris cseppkőbarlang Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 9:45 am by Vendég

» Udvar
Fenris cseppkőbarlang Icon_minitimeHétf. Júl. 29, 2013 4:41 am by Calla Tor

» Aranyköpetek
Fenris cseppkőbarlang Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 7:58 am by Admin

» Vampire Diariess
Fenris cseppkőbarlang Icon_minitimeVas. Júl. 21, 2013 12:49 am by Vendég

» Rutger Thompson
Fenris cseppkőbarlang Icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 2:37 am by Rutger Thompson

» Stuart Kallehen
Fenris cseppkőbarlang Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 1:27 am by Stuart Kallehen

» Calla Tor fekete naplója
Fenris cseppkőbarlang Icon_minitimePént. Júl. 12, 2013 12:07 am by Calla Tor

Statistics
Összesen 16 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Erica Shepherd

Jelenleg összesen 328 hozzászólás olvasható. in 188 subjects
Top posters
Admin
Fenris cseppkőbarlang Vote_lcapFenris cseppkőbarlang Voting_barFenris cseppkőbarlang Vote_rcap 
Lorien
Fenris cseppkőbarlang Vote_lcapFenris cseppkőbarlang Voting_barFenris cseppkőbarlang Vote_rcap 
Renier Laroche
Fenris cseppkőbarlang Vote_lcapFenris cseppkőbarlang Voting_barFenris cseppkőbarlang Vote_rcap 
Calla Tor
Fenris cseppkőbarlang Vote_lcapFenris cseppkőbarlang Voting_barFenris cseppkőbarlang Vote_rcap 
Christopher Lade
Fenris cseppkőbarlang Vote_lcapFenris cseppkőbarlang Voting_barFenris cseppkőbarlang Vote_rcap 
Amanda Blackwood
Fenris cseppkőbarlang Vote_lcapFenris cseppkőbarlang Voting_barFenris cseppkőbarlang Vote_rcap 
Johnatan Winney
Fenris cseppkőbarlang Vote_lcapFenris cseppkőbarlang Voting_barFenris cseppkőbarlang Vote_rcap 
Shay Doran
Fenris cseppkőbarlang Vote_lcapFenris cseppkőbarlang Voting_barFenris cseppkőbarlang Vote_rcap 
Sybille A. Winternight
Fenris cseppkőbarlang Vote_lcapFenris cseppkőbarlang Voting_barFenris cseppkőbarlang Vote_rcap 
Fey Thunderstorm
Fenris cseppkőbarlang Vote_lcapFenris cseppkőbarlang Voting_barFenris cseppkőbarlang Vote_rcap 
Testvéroldalak


 

 Fenris cseppkőbarlang

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 132
Join date : 2012. Jul. 16.

Fenris cseppkőbarlang Empty
TémanyitásTárgy: Fenris cseppkőbarlang   Fenris cseppkőbarlang Icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 9:39 pm

Néhány vérfarkas ide jár nyugalmat keresni magának. Távol mindenkitől az Omen hegy alatt helyezkedik el. Lényeges tudni való róla, hogy egy labirintus rendszer ezért nem ajánlott mélyre menni.
Vissza az elejére Go down
https://nightshade-bane.hungarianforum.net
Renier Laroche
Őrző
Őrző
Renier Laroche


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vail-Bane falka területe, vagy nem?!

Fenris cseppkőbarlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fenris cseppkőbarlang   Fenris cseppkőbarlang Icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 10:47 pm

Amint erdős területre értem, felvettem farkas alakom, s a lemenő nap fényében bundám barna helyett vöröses árnyalatú lett. Az erdő fái között cikázva indultam el az Omen hegy felé, s végül a hegy lábánál álltam meg amolyan pihenésképp. Csak ekkor tűnt fel, hogy már a cseppkőbarlangnál vagyok, ahol kiskoromban mindig elbújtam, ha nem akartam társaságot. A barlang minden elágazását ismertem, ami valósággal egy labirintus volt annak, aki nem tudta hová s merre tart. Beleszimatoltam a levegőbe, de mivel sem Kereső sem más egyéb veszélyt jelentő ember s állat társágát nem érzékeltem, így beljebb sétáltam a félhomályba, s elnyúltam a hűvös barlang hasonló hőmérsékletű kövén. Eszembe jutott a nagyapám, aki mindig itt mesélt nekem arról, milyen is a Mi életünk.
A gondolataim Dax-ra tereltem, de csupa üresség jött válaszképp. Végül emberi alakot öltöttem, s leültem egy nagyobb szikladarabra, s onnan figyeltem, hol az erdőben zajongó vadakat, hol a barlang fekete ürességét.
Vártam. De, hogy mire, azt én magam sem tudtam. Viszont jól esett a magány és a csend. Sehol senki, aki az életemre akarna törni, aki elsírná a múltját, akivel lehetne egy jót beszélgetni, és akivel összekötöm pár hónap múlva az életem. Eszembe jutott, hogy kiskoromban ugyan itt, milyen gondolataim voltak arról, hogy hogyan szökhetnék el. Végül mindig oda lyukadtam ki, hogy felesleges, úgy is megtalálnak, avagy ha el is szökök, akkor csak egy egyszerű kitaszított vérfarkas lennék, semmi több. Ráadásul az sem volt utolsó szempont, hogy honnan szereznék magamnak kaját. Hát mára az egyetlen maradásra bíró ok, az első kettő. Megtalálnak, és elvesztem a családom a rangommal együtt. Megráztam a fejem, majd gondolataim kitisztítva olyanokon kezdtem morfondírozni, hogy milyen brutálisan meleg van, s az egyetlen előnye a farkas létemnek az, hogy jobban és hatásosabban tudom magam hűteni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Fenris cseppkőbarlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fenris cseppkőbarlang   Fenris cseppkőbarlang Icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 7:23 am

A fák között kóborolva, körülbelül fél óra múltán rátaláltam a barlangra, de arra is rájöttem, hogy gyakorolnom kéne a térkép-olvasást. Ha így folytatom, akkor lépten-nyomon el fogok tévedni!
A fr@ncba Beca, mégiscsak itt születtél! Embereld meg magad! - szidtam magam gondolatban.
Megálltam a barlang bejáratánál és bevilágítottam a zseblámpámmal.
Vaksötét. Jó ötlet bemennem? És ha, mondjuk bent van egy vérfarkas?
- Akkor s#ggbe rúgod. - válaszoltam magamnak.
Bementem a barlangba. A zseblámpa fényével hol a lábam elé, hol a semmibe világítottam. Nyugat felé tartottam, mert tudtam, hogy nyugaton erősebbek a mágikus hatások, mert ott nyugszik le a nap.
Ahogy azon morfondíroztam, hogy miként fogom megcsinálni a szeánszot, észrevettem egy fiút. Ahogy az arcába világítottam, gyorsan el is kaptam róla a rivaldafényt. Viszont a fényképalbumból felismertem.
Renier Laroche. A Bane falka újdonsült Alfa-jelöltje. No lám, sikerült a Főnökbe belefutnom.
Megköszörültem a torkomat.
- Bocs, hogy így rád török. Nem volt szándékos... Renier. - mondom kedves hangon.


A hozzászólást Rebeca Wilkinson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 17, 2012 6:34 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Renier Laroche
Őrző
Őrző
Renier Laroche


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vail-Bane falka területe, vagy nem?!

Fenris cseppkőbarlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fenris cseppkőbarlang   Fenris cseppkőbarlang Icon_minitimeCsüt. Aug. 16, 2012 8:15 am

Léptek zaját hallottam meg, majd nem sokkal később egy zseblámpa világított be a barlang nyílásán. Felmordultam magamban, de nem mozdultam. Teljesen besötétedett, de még mindig olyan élesen láttam, ahogy egy átlag ember képtelen lenne.
Láttam az arcát, sőt ismeretem is, s a legkevésbé örültem annak, hogy egy Vigyázó társasága zavart meg. Már megint. Meghallottam a hangját is, s még mielőtt megszólalhattam volna, szemembe világított a zseblámpájával. De amilyen gyorsan rám fordította, olyan gyorsan el is húzta. Szemem egy pillanatig úgy izzott, mint farkas énemé, s valósággal világított a sötétben, akár egy macskáé. Ez elég volt ahhoz, hogy éles fogaim is kivillanjanak, s halk morgás törjön elő torkomból. Egy másodperc alatt a szememhez kaptam, s mint aki megvakult, úgy dörzsöltem a szemem.
-Örülnék, ha legközelebb nem telibe a szemembe világítanál. Gondolom tudsz róla, hogy kicsit erősebben érzékelem ezeket a dolgokat.-jegyzem meg, hiszen ahogy láttam neki is leesett, hogy ki vagyok. Úgy látszik ezen a vidéken én vagyok a sztár egyéniség, akit mindenki ismer. Ez max az egomnak jó, a nyugalmamnak aligha.
Miután kitisztul a kép, fanyar mosoly húzódik számra, s még egyszer megdörzsölöm a szemem.
-Kérhetném, hogy legközelebb egy füstbombát is dobj mellém, hátha meg is süketülök?-Örülök a szerencsés szerencsétlenségemnek, de elmondanád végre, hogy ki vagy, s mi járatban vagy errefelé? Mert gondolván, tudod a nevem, azt is tudod, mi vagyok. Szóval, csak, hogy egyenlő legyen a felállás, megtisztelnél vele, ha megmondanád azt is, hogy melyik falkához tartozol.-térek a lényegre, s felállva a szikladarabról, valósággal a lány fölé tornyosulok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Fenris cseppkőbarlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fenris cseppkőbarlang   Fenris cseppkőbarlang Icon_minitimePént. Aug. 17, 2012 6:57 am

Nos, azt hiszem így elsőre nem sikerült jó benyomást keltenem, de az Őrző épp morgós hangulatában is volt, szóval nem sokáig hibáztattam magamat.
Mikor felállt, szinte fölém tornyosult - igazából abszolút nem lepődtem meg ezen a magasságon, tudtam, hogy a tinédzser fiúk képesek hirtelen, b@romi nagyot nőni.
- Nyugi, öcsi nem kell mindjárt így leharapni a fejem. - mondtam kedves-megrovóan. Különben is, ez a srác - ha jól tudom - két évvel fiatalabb nálam. Ha hisztizni akar, akkor menjen haza a mamához.
- Rebeca Wilkinson vagyok. - mutatkoztam be. Gondolatban a körülöttünk lévő fát és egyéb éghető anyagokat meggyújtottam, míg a zseblámpát pedig kinyomtam. - Vigyázó. - mondtam egy vállrándítás kíséretében. - Így jobb, nem? - kérdeztem a fényviszonyokra utalva, amik kevésbé bánthatták a szemét, mint a lámpa. A tűz mégiscsak természetesebb, mint a villany.
Nagyon látszott rajta, hogy zabos, ezért még mielőtt bármit mondhatott volna, felemeltem a kezem - ezzel is belefojtva a szót.
- Nyilván, ha nem tudnám, hogy ki vagy, nem fedném fel rögtön, hogy ki is vagyok. - mondtam csitítva. - Én is Bane vagyok... - folytattam - ... és azt is tudom, hogy miért vagy így feldúlva. - a meglepődött arca miatt így szóltam hozzá:
- Ki lettem okosítva helytörténetből. - forgattam a szemem, miközben helyet foglaltam egy közepes méretű cseppkő darabon, ami valahogy a földön kötött ki.
Vissza az elejére Go down
Renier Laroche
Őrző
Őrző
Renier Laroche


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2012. Jul. 29.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vail-Bane falka területe, vagy nem?!

Fenris cseppkőbarlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fenris cseppkőbarlang   Fenris cseppkőbarlang Icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 2:38 am

Reakcióm meglephette, mégis ha tudja kis mi fia borja vagyok, talán azt is tudhatná, hogy sokkal erősebben érzékelem a dolgokat, mint egy átlag tinédzser. Miután visszanyertem látásom, s megtudtam becses nevét, villantottam rá egy bájvigyort. Ahogy tapasztaltam -ellenben velem-, ő nem rajongott túlságosan a sötétért, s tüzet gyújtott azokból az ágakból, amiket nagy valószínűséggel a szél fújt be a barlang ezen elülső részére.
-Őszintén? Nem. Sokkal jobb a sötétség.-mondom vállat vonva, s szemrehányó szövegelésbe fogok. Magamhoz képest túl bő szavú voltam jelen pillanatban, s úgy f'stam a szavakat, hogy én magam sem tudtam, mit miért és mire mondok.
Figyelmesen hallgattam rövid válaszát, miközben felvontam egyik szemöldököm, ezzel is jelezve kissé meglepődtem. Bane s nem mellékesen Vigyázó. Legszívesebben újra farkas alakot öltenék, s egy ugrással beleveszhetnék a sötét barlangba, ahonnan tudtam, hogy van egy két kijárat.
-Remek. A falkámhoz tartozol, de biztos, hogy új vagy errefelé. Ha nem az lennél, tudnék rólad.-ütök meg egy fokkal barátságosabb és kevésbé lenéző hangnemet, mint az előbb.
-Ugyan már, nem vagyok én feldúlva. Csak rühellem, ha valaki a szemembe világít. Ráadásul ma már másodjára zavarják meg magányom.-foglalom össze a pontos problémacsoportot, ami sokkal inkább bosszantó, mintsem dühítő. A két fogalom között van egy árnyalatnyi különbség.
-Ennek örülök. Remélem ebben az esetben nem kell téged is elvezetni a házadig, s magadtól is eltalálsz ide-oda. Másrészről viszont már ne is haragudj, de azt hiszem, nem csak helytörténetből vagy kiokosítva. Szóval ha előre leszögezhetném, arról ne kezdj el papolni nekem, hogy mi vár rám a tizennyolcadik szülinapomkor. Ugyanis meglep avagy sem, már lassan nyolc éve élek együtt azzal a tudattal, hogy a Vigyázók megtervezték előre a fél életem. Tehát, ha beszélgetni akarsz, keress valami jobb és frissebb témát, és ne az én élettörténetem akard kivesézni.-a szavak bár nem éppen utaltak a kedvességre, arcomon és hangomon pontosan érződött, hogy megvetéssel mondom ki a szavakat, mindenféle bántó hangnemet mellőzve.
-És mi hozott erre? Ezt a barlangot sokan nem szeretik, mivel szinte mindig eltévednek.-kérdezek, s teszek ténymegállapítást. Ha már nincs nyugalmam, akkor nem fogok csendben ülve figyelni arra, hogy a szabadnapomon mi történik kinn az erdőben.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
avatar



Fenris cseppkőbarlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fenris cseppkőbarlang   Fenris cseppkőbarlang Icon_minitimeSzomb. Aug. 18, 2012 8:07 am

A fiúcska nyavalyogni kezdett a szeme miatt. Komolyan, ezt már én sem hagyhattam szó nélkül.
- Na ide figyelj, mondtam már, hogy sajnálom. Ne nyavalyogj már nekem, mint egy lány! - mondtam leteremtően, majd kioltottam az összes tüzet és csak a kezemben hagytam égni egy lángcsóvát.
Nem sokkal később arról nyomott le egy szentbeszédet, hogy valakit el kellett kísérnie hazáig, valamint az életéről is nyitott egy rövidebb fejezetet.
Ennek a srácnak kéne egy nagy pofon... vagy egy hideg zuhany! - gondoltam magamban.
- Öcsi, hallgass ide. Egy: kerek két napja vagyok ebben a városban, de már találkoztam három zűrös alakkal; te vagy az egyik. Kettő: köszönöm szépen, engem nem kell kísérgetni sehova, mert te lehet, hogy még kisfiú vagy, de képzeld én már felnőttem. Három: mivel tényleg csak két napja vagyok a városban, halvány lila fogalmam sincs róla, hogy mi van az életeddel vagy mi nincs. Szóval, ha szeretnél hisztizni egy sort, ajánlom becses figyelmedbe a jó édesanyádat. Már bocs. - gyengítettem a szavaim erősségén, aztán beljebb indultam a barlangba. Komolyan ez a srác rögtön elsőre mindenkinek elmondja az önéletrajzát? Kéne neki egy pszichológus.
A kérdésére visszafordultam.
- Szeretem a nem szeretett helyeket, ahol könnyű eltévedni. - ismételtem a szavait. - Egyébként, ha nagyon tudni szeretnéd, akkor elmondom. Egy szeánszot akarok csinálni. Beszédem van a túlvilággal. - jelentettem be és beljebb mentem nyugat felé tartva.
A fiú jött utánam. Hát, most csináljam közönség előtt? Na jó, legyen.
Leültem török ülésbe és koncentráltam. És koncentráltam. És megint koncentráltam. De nem ment.
- Renier, már ne is haragudj, de... oké, mindegy. Majd megpróbálom máskor. - sóhajtottam miközben felálltam. Ránéztem a fiúra, aki szinte bámult. - Nem vagyok ufó... öcsi. - nevettem. - Na, én most hazamegyek. Az erdőben hamarabb sötétedik, de ezt úgyis tudod. Igyekszem nem eltévedni. Nyugodj meg, nem kell hazakísérned. - nyugtattam meg mosolyogva. - Ha kíváncsi vagy még a képemre, akkor majd köszönj be a Wilkinson birtokra... ha akarsz egy barátot, aki egyébként szívesen meghallgat, legyen bármi a probléma. - utaltam arra a dologra, ami csak úgy kifakadt belőle. - Légy jó! - mondtam vigasztalóan, miközben elmentem mellette.
//Próbál hazatalálni a sötétben//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Fenris cseppkőbarlang Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fenris cseppkőbarlang   Fenris cseppkőbarlang Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Fenris cseppkőbarlang
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nightshade-Bane :: Játéktér: Vail :: Bane-k területei-
Ugrás: